Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk férfiak ti megkóstoltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak ti megkóstoltatok a saját spermátokat már?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 08:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sós. Ennyi :D
2017. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Meg, tizenévesen, hiszen kíváncsi voltam, milyen lesz majd egy lánynak, ha esetleg majd odajutok.


Miután megkóstoltam, sosem éreztem igényt arra, hogy valaki szájába spricceljek.


Számomra amúgy is az orál az előjáték része, tehát a spricc az akcióra tartogatva.

2017. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én igen,hogy milyen lehet a lányoknak!!!
2017. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Közvetlenül nem, de volt amikor orál utáni csóknál éreztem az ízét.
2017. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

igen mikor beleélveztem a csaj szájába, azt mondta nagyon jó édes és megcsókoltam hogy érezzem az ízét

és tényleg édes volt azóta is lenyeli mindet

2017. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!