Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavarnak a felemás mellek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 80/B a méretem. Sajnos a bal cicim egyértelműen nagyobb mint a jobb kicsit, máshogy is állnak... Melltartóban ezt nem lehet észrevenni, de nélküle igen. Most lett vége pár hónapja egy 3 éves kapcsolatomnak, a volt páromat egyáltalán nem zavarta. De majd ha esetleg újra elkezdek ismerkedni tuti parázni fogok ha odáig eljutok vkivel h le kell előtte vetkőznöm...:( 20/L
2017. máj. 23. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

a mell nem lenne gond, de ha ennyire parázol, az lehet kellemetlen :S


24F

2017. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem zavaró ha nem XXI az egyik a másik meg fele akkora
2017. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem parázok "ennyire", mivel szerencsére jó testem van, teszek érte. Csak simán el tudom képzelni hogy a melleim miatt már nem tetszenék annyira egy pasinak.
2017. máj. 23. 19:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a lányoknak,amúgy engem nem zavar,amúgy is a kedvenc sportom a 200 női mell.A 80 egyébként mit jelent?A 75 mennyivel más? 18/F
2017. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha feszesek, akkor engem nem zavar , ha kicsit "kancsal" egyik bimbi erre néz a másik meg amarra :) Egyébként ne izgulj általában minden nőnek egyik melle nagyobb, mint a másik csak valakinél ez jobban észrevehető míg másnál nem annyira.
2017. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A 80 az a mell alatti körméret, szóval most a B a lényeg. Mindkettő mellem B-s egyértelműen, de a bal cicim épp hogy belefér a B kosárba,van amikor szorít,a jobb meg kényelmesen van benne.
2017. máj. 23. 19:06
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Köszi!Tehát a 80 vastagabb lány felül,mint egy 75?De ugye ez nem dagi méret?B az olyan közepes cici?Kezemben elfér?:)
2017. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmnek D-s mellei voltak, és az egyik majdnem hogy inkább C volt. Egyáltalán nem zavart.
2017. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Istenem :DDDD

Nem hinném hogy vastagnak számítanék a 173 cm/62 kg testalkatommal teljesen arányos hozzá a 80 cm mell alatti körméret. Kicsit eltértünk a kérdésemtől.

2017. máj. 23. 19:14
 10/16 anonim ***** válasza:
ezen kár aggodni,max a nagyobb cicid több kényeztetés kap,mint a kissebb
2017. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!