Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavarnak a szeplők egy srácon?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy túl kisfiús tőle az arcom... :D

2015. okt. 16. 23:19
 1/9 Linó03 ***** válasza:
Engem a szeplő pint nem érdekel. Ha mondjuk fertőző bőrbetegséged lenne, az inkább.
2015. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:
*pont
2015. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem a külsőbe szeret bele az ember.
2015. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez végül is igaz, bár sokan mondták, hogy jóképű vagyok, de a fiatalos arcom miatt inkább ne :D
2015. okt. 16. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs avval semmi baj. A fiatalos arcodra meg pár év múlva irigykedni fognak;)
2015. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az apró "hibák" aranyosak, a szeplőket számolgatni és puszilgatni pedig kellemes időtöltés.
2015. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En szeplo manias vagyok imadom a szeplos sracokat❤❤ az a gyengem... Mennyi idos vagy? kepet esetleg kuldenel? 16L
2015. okt. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy nyaron en is szeplos vagyok :D Nincs vele gond es ha oregszel hidd el jol fog meg jonni,hogy kisfiussa teszi az arcod :D

18/L

2015. okt. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hajóban evezünk tesó...én is totál szeplős vagyok, és sokszor mondják hogy babaképem van tőle :D
2015. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!