Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szeplők ellen melyik a...

A szeplők ellen melyik a leghatásosabb házilag elkészíthető szer?

Figyelt kérdés
Amúgy tudom, hogy sokak szerint szexi a szeplő, meg sokaknak jól is áll. De nekem nagyon nem állnak jól, és nagyon szeretném, ha legalább halványodnának. Főleg mert pattanásos is vagyok, és rettenetes, hogy kettő problémára is megoldást kéne találnom. Vannak területek az arcomon, ahol ppppattanás is van és szeplő is. Pl a homlokom :s

2015. szept. 30. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
"Vérehulló fecskefű" nevű nyövény nedve elmúlasztja a szeplőket. Az egyik barátnőmnek az egész arca szeplős volt, és ennek a növénynek a nedvétől, az összes szeplője eltűnt. De azt nem tudom, hogy hányszor kente be vele.
2015. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérehulló bigyót nekem is ajánlották, próbáltam is, semmire nem jó, ahogy semmi más sem amiket szeplő ellen árulnak a boltokban, patikában, bioboltokban. Valószínűleg ezek azoknak hatnak akiknek nyári szeplőjük van... de nekem pl gyerekkorom óta szeplős az arcom, ezt semmi nem tünteti el. Illetve de, mert alapozó alatt nem látszik... és ez a megoldásom a pattanások ellen is. Sajnos jobbat nem tudok.
2015. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak szeplőim. Amikor kezdte nyomni a vállamat a tini kor, nagyon utáltam, persze ez még a pattintott kőkorszakban volt. Alapoztam, na de nem vakolatot csináltam, inkább tompítottam.


Aztán inkább elfogadtam magam szeplősnek. :)

2015. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Házi cucc semmi. Ami ESETLEG tud segíteni az a napi fényvédő használat, illetve C-vitamin vagy hidrokinonos szérum.
2015. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alkoholba áztatott fehér liliom szirmok.Ezzel minden este kend be az arcodat! :)
2015. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!