Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leghatásosabb krém striák ellen?

Leghatásosabb krém striák ellen?

Figyelt kérdés
A napokban nézegettem a lábamat, pici fehér striákat találtam rajta. Tud valaki ajánlani olyan krémet, ami saját tapasztalata szerint már bevált? Nem vészesek, tornázom is, a lényeg, hogy nem akarom, hogy a hirtelen testmozgás miatt megjelenjenek újak, illetve ezeket is szeretném halványítani, ezért elkezdem krémmel is kenegetni. Olyanok válaszát várom, akik már találtak számukra megfelelő terméket. Kozmetikai kezelésekről való tapasztalatot is szívesen fogadok. Előre is köszönöm!

2015. jún. 12. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

az összes stria elleni krém tulajdonképpen testápoló. némelyik mentolos vagy csilis, bizsergetnek mint az atom, de ettől nem hatnak. az eveline márkának van sokféle ilyen terméke, kb. mind ugyanolyan. vagy van az aromax márkának terhességi csíkok elleni olaja, nem próbáltam, de jókat olvastam róla.

szerintem inkább csak az a lényeg, hogy folyamatosan kend, és akkor rugalmas, hidratált marad, kevésbé lesz esély a striákra.

a kozmetikai kezelések biztosan hatásosabbak, de nem próbáltam még.

2015. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!