Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket zavarnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizen6 kérdése:

Lányok! Titeket zavarnak a fordyce pöttyök és a pearly penile papules (megnagyobbodott papilómák) a péniszen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?Megszoktátok szólni vagy nem érdekel?
2016. júl. 9. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az amikor ilyen fehér pöttyszerű dolgok vannak a makk peremén?
2016. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen eléggé zavar, fúj...
2016. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem van pár, egy nőm se szólt meg érte, sőt egyik se vette észre, mikor kérdeztem őket erről, azt mondták észre se vették, de mikor megnézték csak vállat vontak és semmi bántás nem értem.

Először tartottam ettől, hogy visszautasítanak.

Bár nekem csak pár van, és nem is nagoyn látszik... azért képeken láttam már durvákat, ha olyanom lenne CO2-es lézereztetném...

19/F

2016. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De olyankor szoltok a pasitoknak?
2016. júl. 9. 16:41
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem se durva..sok van körbe a makkom alján de kicsik..a lézeres kezélesről én is hallottam de 18alatt nem lehet és elég drága..
2016. júl. 9. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Lassan 40 évet lehúztam vele, és gyereket is tudtam csinálni. Soha egy nő sem tette szóvá, és nem is zavarta őket semmiben.
2016. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen zavar.
2016. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Nekem is tele van, senkinek még fel sem tünt a háromból. Pedig éveken keresztül voltunk együtt.


Visszakérdeznék:

Akiknek sok ilyen van mint nekem. Azok is elég hamar elmennek? vagy ennek semmi köze hozzá. Puszta kíváncsiságból kérdem.

2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom mer azt se tudom hogy akinek nincs ilyen az meddig birja:D
2016. júl. 9. 18:45
 10/13 anonim ***** válasza:
20 perc kb
2016. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!