Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy kövér férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kövér férfi hogyan tud szexelni egy nővel?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, hogy nem a férfi van felül. Nem kell ezt túlbonyolítani. :D Bár relatív, hogy mit jelent számodra a "kövér".
2017. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Úgy, mint bármelyik másik férfi.

Exem kövér volt, mégsem volt ilyen téren gondunk.

Fejezzük már be a kövérek túlmisztifikálását...


21/L

2017. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Bizonyos súly felett nehezen, vagy inkább körülményesen...van egy jópofa haverom, most 160 kiló ( volt 180 is), néha mesél egy- két sztorit, ráadásul a párja is bő 100- as, hülyére röhögöm magam. Van náluk egy- két póz, ami megy. aztán ennyi...
2017. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes én kövér vagyok és a párom is dundi, még sincs semmi, amit ne tudnánk megoldani. Ez annyira nevetséges. Max ha olyan kicsi a farka a csávónak, hogy ki se látszik a háj alól. Ez a veszély engem nem fenyeget.

Fejezzük már be ezt a sok ostoba kérdést a kövérekről, mert rohadt degradáló és a sokadik ilyennél az ember már nagyon bántónak érzi! Mint ha mi nem épp olyan emberek lennénk és nem épp úgy szexelnénk!


Tessék elképzelni, semmiben sem akadályoz minket!


26/F

2017. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

#1: Kövér vagyok a csajom azt szereti ha felül vagyok.

És a másik klisét is gyorsan rövidre zárnám. Nem fulladok ki idő előtt. Épp, hogy nekem kell több idő, hogy be tudjam fejezni. Csajom általában 1-2x elmegy mire én "utolérem".

A kérdés nettó hülyeség.

2017. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

szerintem tök uni lehet ahogy szexelnek :D

egyébkét egy kövér nő szerintem még mindig esztétikusabb mint egy kövér férfi


vékony 22/N

2017. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
#6 Szerintem egy okos nő még mindig vonzóbb, mint Te.
2017. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!