Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nem zavaró, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem zavaró, ha egy kövér férfi udvarolgat?

Figyelt kérdés
Vékony nőként nem szeretem, ha kövér pasi van körülöttem. Kínosnak érzem vele mutatkozni, hiába tűnik jó fejnek. Azt pedig, hogy ki képes velük szexelni nem is értem.
2016. nov. 20. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

A kover pasik pedig kinosan erzik magukat,hogy egy ilyen felszines nohoz kozel mentek barmikor is.

24f (nem kover)

2016. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó párom 185 cm és 130 kiló volt én alig 150 cm és 45-50 kiló... Nem zavart

.22 L

2016. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nézd, akinek nem a husibb palik jönnek be (pl nekem sem), annak igen, zavaró vagy legalábbis nem kerül viszonzársa az udvarlás. akinek meg bejön... hát van olyan is. különbözünk:D

nálam nem kerül viszonzásra egyértelműen. zavarni nem tud, addig, míg nem nyomul, nem erőszakoskodik.

2016. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Bírom, hogy amit egy nőnél teltkarcsúnak mondanák vagy ducinak az a férfinál kövér.
2016. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavar, csak nem viszonzom.
2016. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de ha nem kölcsönös a vonzalom, akkor megmondom, hogy inkább keressen mást mert én nem akarok tőle semmit.
2016. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony nőként pont őket szeretem, a vékony pasik meg egyáltalán nem mozgatnak meg. :D
2016. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most éppen 98 kg vagyok, nem nagyon kövér de kissé pocakos meg pufók képű. Szégyellem is.


... mert volt egy sportsérülésem és felszedtem 20 kilót. De le fogom adni nyárra. Ettől függetlenül ugyanolyan értékes férfi és ember vagyok, mint izmosan. És valószínűleg neked Kérdező soha nem jut majd ilyen kalinerű pasi mint én.

2016. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Lenyomnam a micsodamat a nyeloszerveden mimt dagadt pasi aztan obegathatnal. Fssszsz kell neked egy jo kover a,z arcodba.
2016. nov. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hááát! megértelek! Egy férfi kis fölösleggel!

Ha 2 kövér disznó összefekszik, abból csak kínlódás lesz, nem szex!

2016. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!