Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nem zavaró, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem zavaró, ha egy kövér férfi udvarolgat?

Figyelt kérdés
Vékony nőként nem szeretem, ha kövér pasi van körülöttem. Kínosnak érzem vele mutatkozni, hiába tűnik jó fejnek. Azt pedig, hogy ki képes velük szexelni nem is értem.
2016. nov. 20. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavaró. A kövér férfiakat szeretem.

Nem értem miért lenne kínos bárki olyannal mutatkozni, akinek tem tetszik a testalkata. Még ha büdös, vagy koszos lenne... Na de pár plusz, vagy éppen mínusz kiló. Nagyon lelki szegény vagy.

27N

2016. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
Jó hát a kérdező megragadt az evolúció azon fokán, ahol még nem fejlődött ki rendesen a limbikus rendszer és emiatt felszínesebb ösztön lény. Ezért igazán nem haragudhatunk rá, nem tehet róla. ( Vicc nélkül )
2016. dec. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs Veled semmi baj!

Én azt hiszem jogod van olyan pasival flörtölni, járni, aki minden szempontból "tetszik" ! Ez nem felszínesség, és a többi amit itt elmagyaráztak hanem az kell hozzá, hogy jól érezd magad valakivel! Rajtam van pár kiló fölösleg, de ha az lenne a gondod, hogy kövér disznó vagyok, megérteném! A lényeg, hogy ezzel a kérdéssel, és a sok hülye válasszal nem lettél okosabb!

2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nagyfokú kövérség az esetek többségében az önkontroll hiányát és lustaságot jelent. Szóval érthető
2017. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!