Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem 10-böl 7szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 10-böl 7szer vissza utasit, különbözö okokra hivatkozva, amikor beadja a derekát akkor csak kötelességböl teszi, mondta is. Kell a kérdöjel?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekünk, elhagyni nem akarom öket 11 éve együtt vagyunk, nem tudom mit csináljak, mert igy nem akarok házasságban élni. ötletek
2017. máj. 23. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
6-os pont fordítva ha szed fogamzásgátló tablettát az okozhat libidó csökkenést
2017. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mielőtt fölrúgnád a dolgot, vagy máshova kezdenél járni, szerintem próbáljatok meg még egy-két szakembert.
2017. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Jajj bocsi. Most vettem észre hogy kérdezted
2017. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A feleséged mással kefél.
2017. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
kedves felhöcske a 94 remélem nem a születési dátumod...remélem nem kerülsz ilyen helyzetbe mint én,könnyü leszolni másokat,gondolom neked is vannak gyerekeid,te is a két kezeddel épitetted a közös otthonotokat,11 év sok idö ám,a félre lépés a kezdet,ami váláshoz vezet ált.
2017. máj. 23. 20:34
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

14: "a Szememben Nem Férfi csak egy taposni való Féreg !!!!!!"


NA! Azért moderáld már magad!!! Ráadásul nincs is igazad, de a gőztől (a fejedben) nem látsz.

A feleség nem akar szexelni, ennek ellenére a férj nem akar elválni a gyerekek miatt. Ez nemhogy gerinctelenség, de bátor és elismerésre méltó dolog. Amúgy számomra nem igazából értelmezhető a megcsalás fogalma egy olyan esetben, amikor az egyik leáll a szexről. Ezek után itt mégis mi a francot csalsz meg?? A semmit?


De most ez rohadt nagy divat lett hazánkban, elválni. Bármi gond van el kell válni. Ez aztán bátor dolog, mi?

Nézd meg a statisztikákat, Magyarország vezet a válások számában. A "bátrak" országa vagyunk szerinted, ugye?

2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De mit mond, hogy miért nem? Biztos rákérdeztél nem?
2017. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem félrelépni kell hanem elmenni prostihoz. Annak sokkal kisebb, kb minimális az esélye h kitudódik és az érzelmi szál sem alakul ki. Csak szex, de abból a legjobb fajta. Utána nem kell rettegni h a nyakadramászik és megzsarol h kitereget a feleségednek. Olcsóbb is ha úgy nézed. Persze egy stabil szerető adott esetben nem kerül semmibe, de ott nagy a kockázat. Az egyéjszakás csajokra meg többet kell költeni mint egy prostira.

A hülye álomvilágban élők persze erre biztos be fognak szólni, de nekik mondom h ez már évezredes szakma és nemegy házasságot mentett meg. Csak titokban kell tartani, ennyi. Én ha nő lennék és nem szexelnék a férjemmel szinte biztosra venném h megcsal v prostizik de nem akarnék tudni róla.

2017. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én felcetném a nyitott házasság kérdést, tehát ha téged nem kíván akkor engedd neki hogy mással, újabbal szexelhessen és engedje neked is. De a hétköznapokban meg egy boldog kiegyensúlyozott családként együtt élni
2017. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Beszélgetettek már erről?? Nem mondta meg, hogy miért nem akarja?
2017. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!