Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azon Hölgyeket kérdezném,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orton kérdése:

Azon Hölgyeket kérdezném, akik nem szeretik az orált adni a párjuknak az ízére hivatkozva, de ellenben alkoholt fogyasztanak, nem értem az indokotokat?

Figyelt kérdés

Megisszátok azt a rengeteg undorító kerítés szaggató, meleg vodkás, felkevert borzadályt egy éjjel többször is, de a párotokat nem vagytok hajlandóak boldoggá tenni?

(igen ez egy provokatív kérdés :D, ti dolgotok, mert nem fogok veletek összejönni, de egy érdemi vita lehetne már erről)



2016. ápr. 27. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nos kedves kérdező...Én személy szerint szeretem adni sokkal jobban mint kapni,,de a két íznek mégis mi köze egymáshoz?

Aki kóstolt már ezt is azt is semmi :))

2016. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szopni, le is nyelem, de nem ízlik az ondó, sőt, sokszor öklendezek tőle. Köze nincs az alkoholhoz.
2016. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

1-es vagyok.



Miért is nyeled le ha nem szereted? :D

Ha nem szeretném,nem nyelném le .

Nem kell ám mindent megtenni egy pasinak,,ez nem elvárás.Őket is csak akkor izgatja ha látják szivesen élvezettel teszed :)

2016. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiúként kóstoltam már és megmondom őszintén ha nem is a legjobb de semmi rossz nincs benne, azok a csajok akik nem nyelik le nem azért van mert az íze, hanem a tudatalattijuk ezt bűnös dologként éli meg, szóval őnekik pszichológiai problémájuk van.


Az alkohollal már csak állaga miatt sztem fölösleges összehasonlítani

2016. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1,3:

Szerintem a nők nagy része nem azért nyeli le, mert ízlik nekik az ondó. Én azért nyelem le, mert ha csak orál van, akkor nyilvánvalóan sokkal jobb érzés a páromnak a számba elmennie, mint ha az utolsó pillanatban, amikor épp elélvez, hirtelen kikapom a számból és megszűnik az intenzív inger... Jót akarok neki, és megéri látni az élvezetet az arcán, tudom, hogy szeret a számba elmenni. Nekem ez nem okoz sem lelki, sem fizikai sérülést, nem undorodom tőle - de ugyanakkor nem is tartogatnám a számban, nem ízlelgetném a spermát, mert nem ízlik és kész. Ha a számba megy el, akkor általában azonnal le tudom nyelni és nincs ebből gond.

Egyébként több éve együtt vagyunk, harmonikus a kapcsolatunk és egyenrangú társak vagyunk, nem kényszeríti rám a vágyait, én meg nem teljesítek mindent úgy, hogy közben szenvedek, mielőtt még ez lenne a következő kommented.

2016. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha ez nem derült volna ki a "szeretek szopni" mondatrészből az első kommentemben, akkor nyomatékosítom, hogy szeretem az orált adni, imádom a párom péniszét, szeretem az ízét. Csak az ondó ízét nem.
2016. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem megsérteni megbántani akartalak a hozzászólásommal.

Csak feltettem egy egyszerű kérdést :)

Semmi személyeskedés nem volt benne :)

Az ízén meg lehet változtatni :) Sok_sok élelmiszer szolgálja ezt a célt :) És lehet megszereted :)

2016. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most, hogy mondod, tényleg mennyivel jobb a sperma íze és állaga, mint mondjuk egy pohár Baileys. :-))


Amúgy nem tartozom a megszólított hölgyek közé, de azért gondolom, a férfiak sem véletlenül isznak alkoholt, ahelyett, hogy a napi adagot másból fogyasztanák el, ami ugye a fehérje tartalma miatt is egészségesebb lenne, meg a májukat is kímélné, ráadásul még ingyen is van. :-)

2016. ápr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy időben undorodtam az ondótól, a mostani párom az első, akinek le tudom nyelni. És NEM az ízével, hanem az állagával volt bajom. Egészen más, mint az alkohol, nem lehet összehasonlítani. Az íze sem éppen kellemes, de azért elviselhető.
2016. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkora párhuzamot nem kell vonni, mindkettő olyan h 2 mp az egész és émelyeghetsz utána. Ennyi volt a kapcsolat a két dolog között. :)



Férfi részről, egyébként nagy önvizsgálat után rájöttem, hogy miért rossz érzés, ha a nő kiköpi, nem élvezhetek a szájába. Kb olyan érzéssel tölt el, mintha ...megtagadná egy részem, nem lenne hajlandó befogadni, marhára kiábrándító dolog tud lenni.


De persze szerencse hogy rengeteg férfi és nő él a világon és meg lehet találni a megfelelő párt.

2016. ápr. 28. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!