Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha a párom fáradtság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom fáradtságra hivatkozva elutasít? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még 1 éve sem vagyunk kapcsolatban. A párom munka miatt keveset van itthon. Átlagban 4 alkalomból kétszer ha van szex, mert ő fáradt. Ez nekem elég fura, mert eddig egyik korábbi barátom sem mondott ilyet, bármennyit is dolgozott. Azt megértem, ha olyan fáradt valaki, hogy majd elalszik, de ha szabadnapján egész nap mást csinál (hobbi, filmnézés) akkor ahhoz miért nem fáradt? Lassan már örülhetek ha egyáltalán van szex, ráadásul ez feleannyi sincs, mint amennyire igényem lenne. Próbàltunk beszélni róla, de csak annyi lett belőle, hogy én nem vagyok megértő. Munkára, stresszre hivatkozik. Ha van is, csak abban a napszakban, amikor ő akarja, mindegy, hogy én máskor is szeretném. Ha én kezdeményezek, akkor abból nincs semmi, ő viszont úgy csinál mintha én egy tárgy lennék akit (ha nagy ritkán kedve van) elővehet, én meg örüljek annak is. Nem tudom mit kéne tennem. Bárhogy is nézzük, a szex alapja egy kapcsolatnak és nem érzem hogy jól működne. 26/l

Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!



2015. máj. 22. 01:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor annyira már biztos nem kíván. :/
2015. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy vannak olyanok akik nem becsülik meg a barátnőjüket, és magas ívben szarnak rá. Nekem naponta lenne kedvem szexelni. Eszembe se jutna visszautasítani egy lányt, sőt örülnék neki. Kérdésedre válaszolva ez nem normális, akármilyen fáradt lennék, én megadnám a barátnőmnek amit szeretne.
2015. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ahogy a 2-es mondta... úgy tennék én is. ha mégis nagyon fáradt lennék pl fizikailag... mert pl fizikai munkát végeztem akkor is lovagolni azért hagynám a barátnőm. hát figyi én mindennap kívánom ha gondolod írj és meg beszéljük :P :)
2015. máj. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

2-3-as valószínű fiatalok vagytok, nem éltek együtt senkivel. 10-en 20-on évesen még én is ezt mondtam. De 35 fölött és hosszú éves együttélés után már nem ez a helyzet.

Kérdező a következőkön gondolkozz el:

Kívánatos tudsz-e lennis számára? Nem monoton-e a szexuális életetek? A romantika, vagy egy csábos fehérbenű sokat számít. 35F

2015. máj. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt így hosszú éveken keresztül.Állandó elutasításban volt részem a fáradtságra hivatkozva.

Mondanom sem kell,hogy ma már nem élünk együtt.Igaz nem emiatt.Azt javasolom,hogy keress olyan társat akinek hasonló a vérmérséklete mint Neked és ne pazarold el a legszebb éveidet!

43F

2015. máj. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

rosszul csinálod azért van


nem az ágyban kell letámadni h neked kell a szex

1 maszturbálj

2 ne nyaggasd vele

3 ellenben mindig legyél csinos és friss illatos

4 vegyél fel pl otthonra egy szexi ruhát bugyi melltartó nélkül és fordulj úgy h lássa, hajolj be előtte

5 fogadd otthon csak bugyiba és melltartóban esetleg szerezz be egy harisnyatartót ... és egészen estig legyen az rajtad - de mást ne tegyél

6 neglizsében is lehetsz vagy babydoll-ban

7 az a fontos h részedről sok inger érje de úgy h ez nem közvetlen legyen hanem közvetett

8 küldj neki sms-t h ma egész nap bugyi nélkül szoknyában voltál és ez mennyire izgató dolog

9 nyugodtan nyúlj magadhoz mellette az ágyban

10 kérd meg h mást ne csináljon csak nyúljon fel egy újjal neked amíg te simogatod magad - ha már látod h esetleg kedvet kapna

11 masszírozd meg jó alaposan olajjal elől hátul legyen meztelen de a nemi szervéhez semmiképpen ne érj hozzá és ne is engedd h utána szex legyen

12 ha nem vagy csupaszt borotváld le magad teljesen és ezt írd meg neki sms-ben

13 fürödj vele együtt vagy mosdasd meg alaposan izgasd fel a szappanos kezeddel de nem elégítsd ki

14 vegyél virágot magadnak - de ne rózsát

15 ha szexet akar tiltsd meg neki h pl a melledhez érjen vagy h nincs csók vagy csak bizonyos pózban vagy hajlandó

16 ha eddig nem volt anális szex - lepd meg vele


ez csak pár ötlet

szal legyél kreatív és keltsd fel a vágyát ...

2015. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Annak nincs igénye rá azzal csinálhatsz te bármit.

Ez genetika és egyéb körülmények függvénye.

2015. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de simán van ilyen!!!!

Nálunk is nagy veszekedések voltak belőle, de meg tudtuk beszélni....bár majdnem szétmentünk miatta.

Mit dolgozik a párod? Stressz? Kemény fizikai munka?

Ha határidős munkám van, ami gyakran óriási felelősséggel jár, akkor sajnos mindentől elmegy a kedvem, 100% a munkámra kell koncentrálnom mert a megélhetésünk és a karrierem múlik rajta. Ilyenkor szexuálisan abszolút nem vagyok aktív, mindig agyalok valamin, nehezen tudom leállítani a gondolataimat. Szerencsére egy évben ez kb 8-10 hét, szerintem ki lehet bírni. Amikor átadunk egy projektet utána leesik a teher a vállamról és tudom mi a kötelességem.....megnyugszom és tudok a páromra koncentrálni.

Ha Te ezt nem tudod tolerálni, akkor búcsúzz el és keress egy olyan hapsit akinek napi 24h csak Rajtad jár az esze, feltéve hogy van munkája.

37F

2015. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez kreten. En is naponta tobbszor is kivantam mindig is a szexet, ha faradt voltam/vagyok, ha nem. Es akkor csodalkoznak sokan, hogy miert dug felre a parjuk. Egy not meg kell rakni rendesen, ha kell, naponta 2-3x is, mert ez egy csodas egyutt toltott program. Fontos a jo szex a kapcsolat lelki megerositeseben is.
2015. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a huszas éveimben hetente 4 napot konditeremben edzettem és 3 műszakos munkabeosztásban fizikai melót végeztem és mégis aktív voltam.Illetve lettem volna ha a párom is az lett volna.Így a fáradtságot nem tartom elfogadható indoknak egy fiatal férfi esetében.

Főleg nem egy viszonylag friss kapcsolatban!

Nyilván a kor haladtával csökken a tesztoszteron szint és csökken a szexuális vágy.De ha jól gondolom a párod is hason korú mint te.



5-ös

2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!