Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha a párom fáradtság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom fáradtságra hivatkozva elutasít? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még 1 éve sem vagyunk kapcsolatban. A párom munka miatt keveset van itthon. Átlagban 4 alkalomból kétszer ha van szex, mert ő fáradt. Ez nekem elég fura, mert eddig egyik korábbi barátom sem mondott ilyet, bármennyit is dolgozott. Azt megértem, ha olyan fáradt valaki, hogy majd elalszik, de ha szabadnapján egész nap mást csinál (hobbi, filmnézés) akkor ahhoz miért nem fáradt? Lassan már örülhetek ha egyáltalán van szex, ráadásul ez feleannyi sincs, mint amennyire igényem lenne. Próbàltunk beszélni róla, de csak annyi lett belőle, hogy én nem vagyok megértő. Munkára, stresszre hivatkozik. Ha van is, csak abban a napszakban, amikor ő akarja, mindegy, hogy én máskor is szeretném. Ha én kezdeményezek, akkor abból nincs semmi, ő viszont úgy csinál mintha én egy tárgy lennék akit (ha nagy ritkán kedve van) elővehet, én meg örüljek annak is. Nem tudom mit kéne tennem. Bárhogy is nézzük, a szex alapja egy kapcsolatnak és nem érzem hogy jól működne. 26/l

Értelmes válaszokat kérnék! Köszönöm!



2015. máj. 22. 01:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell úgy lehúzni... Mint ahogy nők között, ugyanúgy férfiak között is vannak sokan, akik nem igénylik a sok szexet! Ettől nem lesz nyomi vagy béna vagy akármi más... Ez nem fog megváltozni, ő ilyen, ha ezt te nem tudod elfogadni, akkor keress inkább mást és ne rabolt egyikőtök idejét sem!


Én azt mondom, ha csak és kizárólag ezzel van bajod és minden más szuper köztetek, kár ezért hisztizned... Elégítsd ki magad, amikor ő nem vágyik rá. Szerintem ezért kár eldobni egy jó pasit, de te tudod, hogy ez mennyire fontos számodra...


(Ja és egy utolsó megjegyzés: azért a játék és tv meg hasonlók... semmi köze a szexhez és nem is ugyanannyi energiát igényel és attól hogy fáradt, még neki is jár a kikapcsolódás, sőt pont arra vágyik!)

2015. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, egy idősek vagyunk. Kedves utolsó válaszoló, ez épp olyan mintha csak a párom írta volna. Egyébként szerelmes vagyok belé, állítólag ő is belém, tényleg mindent megtesz a kapcsolatunkért és a szex is jó, csak nekem kevés. Az a gond, vita is sok van köztünk, mert egyikünk sem egy könnyű eset, de ő szinte mindenbe talál valami hibát amit én csinálok (nekem csak a szex mennyiségével van gondom), de szeretem és bízom benne hogy ez fog változni, igaz néha már nem hiszek benne, de ez már más téma.
2015. máj. 22. 20:11
 13/13 anonim ***** válasza:

A sok vita hatására inkább majd egyre kevesebb lesz a szex. Te sem fogod már kívánni úgy kiábrándulsz lassacskán belőle.De ne legyen igazam!

5,10-es :)

2015. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!