Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem 10-böl 7szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 10-böl 7szer vissza utasit, különbözö okokra hivatkozva, amikor beadja a derekát akkor csak kötelességböl teszi, mondta is. Kell a kérdöjel?

Figyelt kérdés
Van 2 gyerekünk, elhagyni nem akarom öket 11 éve együtt vagyunk, nem tudom mit csináljak, mert igy nem akarok házasságban élni. ötletek
2017. máj. 23. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel máshol pótolni, amit otthon nem kapsz meg.
2017. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne tudakolni, hogy miért nem akarja!
2017. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is máshol, mástól elégül mi.
2017. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén szerintem nem egyből ez a nagy probléma, mármint ez is az de ez már csak az utószele egy nagyobb problémának, már biztos meguntátok egymást belaposodtatok ami igazából még mindíg nem indok ennem a dolognak mélyebb gyökerei vannak. Vagy te nem figyelsz rá eléggé vagy pedíg félrelép a párod.
2017. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
81%
Most lehet leleszek pontozva, de szerintem az ilyen nöket csaljàk meg a fèrjük! Sajnallak! Ès ugy latszik a parodat nem erdekli, hogy neked esetleg igenyed van az erintesère ès, hogy kívànod! Sok nö azt gondolja, ha gyereket szul utana màr hatradölhet, nem kell kielegiteni a parja szexualis vagyait, mert mar anyuka. Es azt gondoljak, hogy ugysem fog megcsalni, mert szultem neki gyereket! Gondolom megalazo is egy pasinak, hogy allandoan visszautasitjak, es ezutan jogosan fog mashoz menni! Èn a helyedben leulnek ès ezt elmondanam neki. Hogy neked van ra igenyed ès nem fogsz igy èlni. Ha tetszik neki tetszik ha nem meg nem!
2017. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szed fogamzásgátló tablettát ? Az jelentősen csökkenti a libidót hosszú távon.
2017. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap 10x kéred és csak 3x van benne az még oké :)
2017. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Udv a klubban!

Nekem ot evem ment ra erre, s meg gyanusitgatott is felrelepessel miutan felvetettem hogy ez nekem nem ok es a varostol tavol kerintenek magamnak megoldast havi (!!) egy-ket alkalommal. Apam amit kaptam. De mondom ot evig evi 2-3 alkalom volt otthon. Barmit tehettem. N hiztam el, nem ittam, otthon is voltam, nem cdak tunyultam, nem voltam apolatlan. Nem kellettem.


Nalunk vege lett a hazassagnak atalakult baratsagga.

2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz.valoszinüleg félre fogok lépni,nem maradt más megoldás.
2017. máj. 23. 20:07
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Le kell ülni és meg kell beszélni. Kinek mi a gondja. Akkor lehet rajta segíteni. Lehet csak szimplán nem érzi nőnek magát melletted, ellaposodott a házasságotok, unalmas, lehet mindketten így érzitek, nincs mi feltüzelje, viszont ezen meg lehet segíteni. Meg még számtalan oka lehet. Ezt ő tudja megmondani.

Ha abszolút nem tudjátok megoldani a dolgot, akkor én azt mondom, hogy hiába egy házasság, hiába a gyerekek, attól, hogy az emberek szülővé válnak még nem szűnnek meg nőnek és férfinak lenni, tehát nem kell lehúzni a rolót. Akkor bizony olyat kell keresni, akivel boldogok vagytok mindketten. Mert a gyerekeknek is az a jó, ha külön is élnek a szülők, de boldogok.

2017. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!