Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha haragszom rá de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha haragszom rá de nagyon kívánom?

Figyelt kérdés
Van egy srác egy helyen dolgozunk de nem ugyanazon a részlegen pár napja ismertük meg egymást és tetszettünk egymásnak és mondta hogy menjek fel hozzá el leszünk én meg tudtam hogy biztos csak szexet akar és mondtam neki hogy én nem olyan lány vagyok aki egyből lefekszik vele és bizonygatta hogy nem is várja el végül úgy alakult hogy munka után taliztunk beszélgettünk és felmentem hozzá ott aludtunk és végig izgatott mert szexelni akart én meg nem mentem bele utána másnap össze vesztünk mert kiderült hogy eltitkolt előlem egy fontos dolgot és mondtam neki hogy csak megjatszotta magát nekem erre ő neki állt feljebb és le is törölt fb ről is és haragszom rá nagyon de folyton rá gondolok hogy milyen jó volt vele aludni és nagyon kívánom de nem tudom mit csináljak nem akarom magam megalázni de folyton rá gondolok... :/

2017. máj. 22. 23:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg elmúlik a haragod. Tisztább fejjel pedig eltudod majd dönteni, hogy mit is szeretnél pontosan. Adj időt erre.
2017. máj. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan lány vagyok - pár napja ismerjük egymást, ott aludtam nála...


Figyelj, a pasik sem hülyék, a testbeszédedből látja hogy rá vagy kattanva, fel mész hozzá ott alszol pedig alig ismered. Nem vagy egy nehezen befűzhető nő, ezt a pasi is vágja.

2017. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. ha feljön hozzám egy nő első alkalommal (pláne első randin) felmerül bennem a kérdés, hogy a szavak ellenére, talán le akarja tolni a bugyiját.

De ez nem szent írás valóban....


De ha már úgy alakul, hogy ott is alszik és ez nyilvánvaló válik, akkor viszont nincs kérdés. Ekkor már megjátszani a dolgot, meg "nem vagyok" dumát lejteni... Nem is tudom.


S egyébként mi az amit eltitkolt ezen hosszú, tartalmas kapcsolat alatt?

2017. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy miben hazudott, és az sem, hogy te mit akarsz tőle: csak szexet, vagy kapcsolatot...


Ha csak szexet, akkor tudod, mit kell tenned. Ha többet, akkor meg kell birkóznod azzal, hogy lényegében mindketten hazudtatok egymásnak. Ha ezeket tisztáztátok, akkor utána még akármi lehet - persze attól függ, ő mekkora dolgot titkolt el előled. (PL. hogy felesége van?)

2017. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mi volt az, amit eltitkolt.

Merr nem mindegy, hogy azt kamuzta, hogy szingli, vagy azt, hogy nincs kutyája.

2017. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem akartál szexet, minek aludtál nála?
2017. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt titkolta el hogy van egy gyereke akit más nevel és tudom nem tartozik rám de hát kiakadtam mert nekem meg úgy adta elő magát hogy őt mindenki megcsalta eddig meg ilyenek és igazából én tudom vagyis gondolom hogy ő csak szexet akar vagy egy olyan nőt aki megy amikor akarja mert elég akaratos stílusa van és én ebbe nem akarok bele menni szívem szerint mert én ezt nem bírnám elviselni én másra vágyom úgyhogy lehet hülyeség ez az egész és inkább el kéne folytani magamban ezt nem akarom magam megalázni és azért aludtam nála mert hajtott a kíváncsiság nem azért mert már arról fantazialtam hogy milyen jót fogunk szexelni
2017. máj. 23. 12:36
 18/18 anonim ***** válasza:
És mire voltál kíváncsi? Hogy horkol-e?
2017. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!