Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kívánom a barátomat. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

lassan 1 éve együtt vagyunk,minden klappol köztünk , jól megvagyunk , de szex az csak nagyon ritkán van. nem kívánom , és ha már csináljuk , akkor is hamar kiszáradok és úgy már nem is jó. nem tudom vele elengedni magam , mert enyhén cêloz arra , hogy neki nem tetszem odalent és műttessem meg . valami vágyfokozót tudnátok esetleg mondani ?


24/L


2017. máj. 11. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Sok nő van hasonló cipőben, először inkább el kellene hagyni pl fogamzásgátlókat, károsabb életmódot(cigi+kávé, stb) ha esetleg van elhízás, azt orvosolni, először is dokihoz elmenni, vérkép, majd endokrinológus, a legtöbb esetben a vágy hiánya mögött endokrinológiai panaszok állnak. A fenti tényezők erősen befolyásolják ezt.

Vannak házi megoldások rendszertelen női hormonproblémák kezelésére, de először a fentieket kellene megszüntetni ha van.

2017. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de ezen most felháborodtam. Ha nem tetszik neki a puncid,akkor ne is dugjon meg. Nehogy már egy pasi miatt műttesd meg.

Ez a pasi nem is szeret téged. Én ha szeretek valakit allor úgy szeretem ahogy van és nem azt nézem hogy milyen a nemi szerve. Majd fogsz találni olyan férfit,aki szeretni fog téged is meg a puncidat is. Annak a hülyegyereknek meg meg kell mondani,hogy ha valami nem tetszik,akkor lehet menni,keressen szebb p*nát és ne a te idődet húzza.

2017. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, letérdelek és lőjetek tarkón. Mi ez #1? Mi ez a bullshit, amit ideraktál? Milyen endokrinológiai gondok? Milyen kávé, cigi, elhízás, anyám kínja? Milyen vérkép meg hormonproblémák?

Nem az a baj, hogy felsorolod a lehetséges testi okokat. Nem jártam orvosira, nem tudom melyik valid és melyik hamis, de oké fogadjuk el, hogy akár igazad is lehet bennük.

De kihagyod a legnyilvánvalóbbat, a legkézenfekvőbbet, a napnál is világosabbat? Azt mi épp, hogy csak nem rúgja rád az ajtót ordítva, hogy én vagyok az?

Aki képes racionalizálni és leírni helyesen, hogy endokrinológus az képtelen leírni, hogy lélek? Lehet, hogy az emberi gondolkodás nem több, mint pusztán elektromos jelek és vegyületek összessége, de ku*va messze állunk ám a megértésétől és egyelőre nincs erre jobb szavunk.


Kérdező. Ne pótszerekben keresd a megváltást. Ez olyan, mintha szorongásra az alkoholizmust választanád megoldásnak. Olyan mintha a fekélyes, gennyes sebedre fájdalom csillapítót szednél és azt várnád, hogy attól meggyógyul az elrohadt szövet.

Nézz szembe a valósággal. Nem vagytok meg jól. Az nem párkapcsolat, amiben a nagy ritka szex is szar. Főleg nem egy év után, amikor úgy kellene még égnie a tűznek bennetek, mint a legforróbb kemencében. El kellene olvadnia a lelkednek, a lényednek akár a tekintetében is.

Nézz magadba és mondd ki komoly képpel, hangosan, hogy nincs igazam.

Mi lesz 3 év múlva házason? Mi lesz akkor 6 év múlva gyerekkel? Mi lesz 10 év múlva?

Feltudod vállalni, hogy lemondasz a szexualitásról az életedben? Feltudod vállalni, hogy soha többé nem engedheted el magad? Soha többé nem lehet részed egy jó dugásban? Feltudod vállalni, hogy élethosszig meg is tartod ezt? Feltudod vállalni, hogy erre egy életet tegyél fel? Akár többet is? Akár a gyerekedét is?

Nem kedves kérdező, baromira nem vagytok meg jól, nagyon rosszul vagytok meg éppen és az utolsó utáni pillanatban vagy, ahol még talán változtathatsz ezen.

2017. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlonál az egyik leggyakoribb mellékhatás, hogy csokkenti a sexuális étvágyat. Ez tény. Ugy hogy ha szedsz tabit, megprobálhatod elhagyni, vagy visszamenni a noiorvoshoz, hogy írjon ki másik fajtát.


Másodjára pedig nagyon nem illetek ossze a barátoddal. Ez egy hulyeség, hogy a barátodnak nem tetszik a puncid és operáltasd át. Ilyen hulyeséget, épp reggelizni készultem, de ha a számban lett volna, kikoptem volna. Nem operáltatja át puncit az ember egy hulye srác miatt. ne haragudj meg, de akkor nem illetek ossze. En ha ránézek a barátnom puncijára, azonnal megvadulok, falnám, nyalnám, dugnám, simogatnám. Tetszik mindenhogy, frissen mosva, sex utána, Mindig. Tudom hogy nehéz tudatosítani, de ezzel a sráccal nincs meg a kémia koztetek. Ha ot feszéjezi a puncid formája, akkor o se indul be ugy ahogy kéne, és viszont se sugároz olyan vágyat, amit te (lehet elfojtott) szorongásba fordítasz. Szakítanod kell vele, és keresni egy rendes srácot, aki imádja a puncid. Neked is megjon majd az onbizalmad és a sex utáni vagyad egy rendesebb partnerrel.

26F

2017. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen,ne műttesd meg,és oktasd ki ezt az idiótát,nem érdemel meg téged,istenem szánalmas a pasid de komolyan
2017. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rég olvastam ilyen szépen megírt és jó választ itt. Gratulálok, #3!
2017. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem kívánod, hisz a tudtodra adta, hogy nem tetszel neki.

Ezek után én sem szeretném, hogy meztelenül lásson, pláne, hogy hozzám érjen.


De miért vagy még vele? Ha nekem ilyent mond a férfi, akivel együtt vagyok, kb. azonnal elhagyom, keressen olyat, aki "gyönyörű, szimmetrikus, stb." ott. De előtte megérdeklődném, hogy akkor miért teszi belém, ha "udorodik" tőle.

2017. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legközelebb majd szólj be valami ilyet neki:

"jajj, már megint áll a picike fütyikéd? Valahogy meg kellene növeszteni, mert most kicsi és csúnya, de mindegy, azért szánalomból szexelek veled, mert más úgy sem fog"

Talán akkor ő sem fog kívánni...

2017. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azota mennyiben változott a helyzet?

2017. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!