Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom már a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom már a barátomat, de ha arra kerül a sor hogy pettingeljünk vagy bármi mindig görcsölök mindenen. Ezen hogyan változtathatnék? 17/L

Figyelt kérdés
amikor elkezdené levenni a pólóm mindig megmondom neki hogy most elég.. mert félek hogy nem elég jó az alakom vagy hogy bénázni fogok.. tudom hogy a barátom szeret, de nagyon bennem van ez a megfelelés, nem tudom miért..
2014. jan. 25. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet és megmondjuk hogy milyen alakod van. Akkor kicsit bátrabb leszel.
2014. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Frepi voook ***** válasza:
Most mondtad ki. Szeret. Akkor ha van hibád (mert nem tudom, hogy van-e) azt ő nem fogja figyelembe venni mert szeret.
2014. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőlj fel. Ha nem bírod rávenni magad, akkor ne csináld. A pasinak meg az a dolga, hogy elérje, hogy ne parázz, nem pedig az hogy lerángassa rólad a pólót e nélkül.

Azért van benned a megfelelés, mert naponta nézed a szexi nők képét akár az utcán, és tele vagy problémákkal. Ha nem tetszik az alakod, tegyél érte, hogy jobb legyen, de el is kell fogadnod, hogy sosem leszel olyan, mint egy fotosoppolt barbibaba a plakátokon, és tudnod kell, hogy ez a normális.

2014. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elobb utobb ugyis megkell hogy tortenjen,utana mar nem lesz nehez ezzel csak az idot huzzod,ami nem tul jo!
2014. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek en is hasonlo gondokkal kuzdottem/kuzdok talan egy kicsit a mai napig (mondjuk nekem tenylegesen testkepzavarom volt).

Aki nagyban tud segiteni az a baratod. Fontos hogy ereztesse veled hogy szeret es gyonyorunek tart. Neked meg el kell ezt hinned es fogadnod. Neki te vagy a tokeletes!

Az egeszseges es elvezetes szexualitasnak a kulcsa hogy szeresd magad (es persze a parod), erezd igazan jol magad a borodben! Fogadd el magad vagy ha valamin valtoztatnal akkor tegyel erte! Es halld meg a parod bokjait! Aztan meg engedd el magad ;)

20L

2014. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!