Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha haragszom rá de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha haragszom rá de nagyon kívánom?

Figyelt kérdés
Van egy srác egy helyen dolgozunk de nem ugyanazon a részlegen pár napja ismertük meg egymást és tetszettünk egymásnak és mondta hogy menjek fel hozzá el leszünk én meg tudtam hogy biztos csak szexet akar és mondtam neki hogy én nem olyan lány vagyok aki egyből lefekszik vele és bizonygatta hogy nem is várja el végül úgy alakult hogy munka után taliztunk beszélgettünk és felmentem hozzá ott aludtunk és végig izgatott mert szexelni akart én meg nem mentem bele utána másnap össze vesztünk mert kiderült hogy eltitkolt előlem egy fontos dolgot és mondtam neki hogy csak megjatszotta magát nekem erre ő neki állt feljebb és le is törölt fb ről is és haragszom rá nagyon de folyton rá gondolok hogy milyen jó volt vele aludni és nagyon kívánom de nem tudom mit csináljak nem akarom magam megalázni de folyton rá gondolok... :/

2017. máj. 22. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hazudtál neki, még hogy nem vagy olyan ... Ha olyan vagy akkor miért tagadod ? Menj oda hozzá, ugorj a nyakába, tépd le róla a ruhát és szexeljetek a munkahelyen a padlón.
2017. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus női reakció szégyelled hogy csak a szex miatt de mégse. Most meg bános. Jobb ha hozzászólsz. Csak vigyázz ha oda mész neki lesz igaza :D
2017. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan nem hazudtam de ilyet még senki sem váltott ki belőlem és most nem a köpködésre vagyok kíváncsi mert szerintem nem bűn ha az ember ezt érzi van aki meg mindenkivel lefekszik csak úgy attól hogy én ezt érzem még nem leszek olyan mint azok akik mindenkivel csinálják
2017. máj. 22. 23:39
 4/18 anonim ***** válasza:
Teperd le a munkahelyen. Egy kis békülős szex.
2017. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Esetleg valami normális válasz?
2017. máj. 23. 00:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezt kaptam:Í szar vagyok.-nem hiszem. Ne teperj, nincsértelme-ez a normális válasz.
2017. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá és elmondod a problémád, aztán vagy megbocsájt vagy nem.
2017. máj. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De én is haragszok rá neki nincs oka nekem viszont van és más esetben nem törődnék vele ezek után de nem tudom kiverni a fejemből és nem akarom hogy az legyen én megalazkodok neki ő is makacs én is de nem tudok dönteni ti hogy döntenének a helyemben?
2017. máj. 23. 01:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

,,...bizonygatta hogy nem is várja el..."

,,felmentem hozzá ... szexelni akart..."

Csak dugni akar ez nem kétséges, főleg hogy hazudozik is. Te döntsd el, hogy kell-e ez neked, ér-e annyit, de többet ne remélj tőle mert ő CSAK azt akarja.

2017. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nyeld le neki
2017. máj. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!