Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől kívánom ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kívánom ennyire a szexet újabban?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletesen elvoltam, annak ellenére, hogy 2éve nincs senkim már, futókalandba és egyebekbe meg eddig nem mentem bele azóta. Most viszont nem tudom,mi van velem pár hónapja. Nem elég, ha magamnak csinálom, szinte folyamatosan valami szexszel kapcsolatos dologról fantáziálok és tényleg kezd zavarni a dolog. Nem az, hogy nincs párom, az különösebben nem zavar, mert nyilván idő kell ahhoz, hogy az ember találjon olyat, akivel el tudja képzelni hosszú távon, meg van is jobb dolgom, hanem konkrétan a szexhiánnyal van baj. Miért csak most jött ki? Semmi sem változott azóta...

20l


2017. máj. 22. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A természet mindenáron úgy alkotta meg az embert, hogy az lehetőleg ne haljon ki. Így te tudatosan keresheted az értelmét, ha mindez a hormonokon múlik, ami nem függ össze feltétlenül a téged ért eseményektől.
2017. máj. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha találnál erre a célra egy megbízható barátot, vagy tegyük fel ismersz már régebb óta ilyen srácot, aki amúgy tökre rendes veled más téren, de ezt is szívesen kiélné veled, mert mondjuk ugyanezzel a problémával küszködik, akkor az szerintem nem gáz. Azt meg le kell tojni, hogy a társadalom mit diktál. Ha olyannal csinálnád, akit ismersz közelebbről, tudod hogy tiszta, egészséges, nem bántana, figyelne rád, stb. akkor miért ne lehetne extrákkal? Nem buzdításképp mondom, csak ez az én véleményem.
2017. máj. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavasz van, csókolom... mit vársz?

Naná, hogy jobban pezseg a véred.

2017. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!