Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lánnyal voltam a legénybúcsú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lánnyal voltam a legénybúcsúm keretében, és élveztem. Nem érzem megcsalásnak a dolgot, mert semmi érzelem nem kötött és köt a lányokhoz, csak testi dolgok voltak. Mit gondoltok, nektek beleférne? 37f

Figyelt kérdés

A barátaimtól kaptam meglepetésként, s nem utasítottam vissza. Egy lakásban voltunk csak én s a 2 lány, s mindent szabad volt tennem velük.

Nyilván nem mondom el a menyasszonyomnak, mert nincs jelentősége a kapcsolatunk szempontjából. És ha egyszer öregen visszatekintek nem lesz hiányérzetem, hogy kihagytam valamit.

Lányok Ti hogyan vélekedtek a kérdésben? Engednétek a pasitoknak, hogy a legénybúcsún ilyen legyen? Ha utólag elmondaná, kidobnátok?

Engem amúgy nem zavarna, hogy a menyasszonyomnak hasonlókban legyen része.


2017. máj. 19. 11:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha elore megbeszeltuk volna, hogy mi fer bele a legenybucsun, leanybucsun, meg mi nem, akkor nem gaz. En meg is mondtam a paromnak, hogy a legenybucsun utoljara azt csinal, amit akar, csak ne legyen semmi baja, meg ne hozzon haza semmit, de akkor en is. Utoljara kielhetjuk magunkat, de nem akarok tudni rola mi tortenik, majd evek mulva megbeszeljuk, amikor mar ugy is mindegy.

DE hatba szurni igy a menyasszonyod nagyon csunya dolog. Akkorat lekevernek, hogy kirepulnel az ablakon. Gusztustalan.

2017. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Állítólag a szerelem kisajátító. Vagy nem vagy szerelmes vagy extrán felvilágosult nézeteid vannak és uralkodsz az amúgy természetes kisajátító érzelmeiden...
2017. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi kérdésem lenne,miért akarsz megházasodni?

Nem nézed semmibe a barátnődet,és undorító amit csináltál.....

2017. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, majd kiderül.


Én kivágnálak, aztán mehetnél a két fizetőshöz. Idióta farok vagy!

2017. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

remélem csak kamu kérdés.

gondolom anyád volt az egyik nő a kettőből. szerintem inkább szard nyakon magad :)

mondd el a nődnek, mert ha elkap valamit a riherongyoktól (azok, főleg ketten egy férfi, nagyon gáz, gondolom nem ingyen vállalták mert a haverod "rendezte", plusz nem vagy 10/10es hogy neked ilyen jusson). Bár ezek után hátha az asszonkád is gangbangben szopta a brét :)

2017. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#25 vagyok, amugy iden hazasodunk es egyikonknek sincs szüksege "kielesre" hiszen azert voltunk szinglik, nem? Jól kezdik néhányan a közös életet... Hálistennek nem egy ilyen szarfa$zút kaptam
2017. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!