Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lánnyal voltam a legénybúcsú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lánnyal voltam a legénybúcsúm keretében, és élveztem. Nem érzem megcsalásnak a dolgot, mert semmi érzelem nem kötött és köt a lányokhoz, csak testi dolgok voltak. Mit gondoltok, nektek beleférne? 37f

Figyelt kérdés

A barátaimtól kaptam meglepetésként, s nem utasítottam vissza. Egy lakásban voltunk csak én s a 2 lány, s mindent szabad volt tennem velük.

Nyilván nem mondom el a menyasszonyomnak, mert nincs jelentősége a kapcsolatunk szempontjából. És ha egyszer öregen visszatekintek nem lesz hiányérzetem, hogy kihagytam valamit.

Lányok Ti hogyan vélekedtek a kérdésben? Engednétek a pasitoknak, hogy a legénybúcsún ilyen legyen? Ha utólag elmondaná, kidobnátok?

Engem amúgy nem zavarna, hogy a menyasszonyomnak hasonlókban legyen része.


2017. máj. 19. 11:46
1 2 3
 1/26 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Lol, trash.
2017. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
én is lefeküdnék két izmos jó pasival, jelentősége úgyse lenne a kapcsolat szempontjából
2017. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Jól indul a házasság....
2017. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

És vajon őt zavarná?

Valamint az, hogy a minimális őszinteség és bizalom sincs meg köztetek?

Az mondjuk zavarna téged, ha leánybúcsú keretén belül a leendő asszonyodnak egy kiadós gangbangben lenne része?

Remélem, csak kamu...

2017. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nice.
2017. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Számomra a testi megcsalás is megcsalás, nem csak az érzelmi. De fontosabb, hogy a menyasszonyod hogy érez ezzel kapcsolatban.

Ha a férjem elmondaná, hogy ilyet tett, megfontolnám a válást, de nem tudom, hogy képes lennék e szakítani vele. Előbb megpróbálnám feldolgozni, de a bizalmam biztosan megingana. Ki tudja, miről hallgatott még az évek során?

Úgyhogy szerintem semmiképp ne tudja meg a dolgot, te pedig ne tégy ilyet többet.

2017. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy vesztettem el a szüzességem, hogy a lány akit péntek este megismertem és szombat hajnalban hatalmas orgiát csapott velem az néhány órával később kimondta a boldogító igent...


Nem kell nők tudomására adni, aztán el van intézve, nehogy azt hidd, hogy a nők nem titkolnak el hasonló dolgokat örökké.

2017. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Kuka kategória.

Mondd el neki...majd akkor kiderül, hogy van e jelentősége a kapcsolatotok szempontjából.

Én kivágnálak mint macskát xarni, helyette.

2017. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%

Élvezted?

Nincs lelkiismeretfurdalásod?

Akkor hol a probléma?


"Nem érzem megcsalásnak a dolgot, mert semmi érzelem nem kötött és köt a lányokhoz, csak testi dolgok voltak."

Egyébként ezzel a gondolattal egyet értek.

2017. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Lassmich Ruhe ***** válasza:
100%

"Nem érzem megcsalásnak a dolgot, mert semmi érzelem nem kötött és köt a lányokhoz, csak testi dolgok voltak."


Alapvető értékrendünket tekintve is annyira különbözünk, hogy bele sem kezdenék a magyarázatba, pedig én sem vagyok egy szentfazék. Minden esetre véleményem szerint ez után akár szemen is köphetnéd a párodat, mert ezzel az erővel az sem lenne megalázás...


-gondolom-

37F

2017. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!