Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lánnyal voltam a legénybúcsú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lánnyal voltam a legénybúcsúm keretében, és élveztem. Nem érzem megcsalásnak a dolgot, mert semmi érzelem nem kötött és köt a lányokhoz, csak testi dolgok voltak. Mit gondoltok, nektek beleférne? 37f

Figyelt kérdés

A barátaimtól kaptam meglepetésként, s nem utasítottam vissza. Egy lakásban voltunk csak én s a 2 lány, s mindent szabad volt tennem velük.

Nyilván nem mondom el a menyasszonyomnak, mert nincs jelentősége a kapcsolatunk szempontjából. És ha egyszer öregen visszatekintek nem lesz hiányérzetem, hogy kihagytam valamit.

Lányok Ti hogyan vélekedtek a kérdésben? Engednétek a pasitoknak, hogy a legénybúcsún ilyen legyen? Ha utólag elmondaná, kidobnátok?

Engem amúgy nem zavarna, hogy a menyasszonyomnak hasonlókban legyen része.


2017. máj. 19. 11:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy.Kapcsolatban vagy plusz feleséged is hamarosan de félrek.rsz.Azért van bőr a képeden hogy még nem is érzed magad hibásnak.Kérdezd meg a barátnődet is.Remékem jól arcon töröl és befejezi veled a kapcsolatot.
2017. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kamukérdés, vegyétek már észre.
2017. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha " ennek semmi jelentősége a kapcsolatotok szempontjából", akkor innentől kezdve folyamatosan dughatod a nőket, mert annak sem lesz jelentősége??

Ha ezt nem érzed megcsalásnak, akkor te nem szeteted a párodat, ....príma.

2017. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más fér bele, vannak nyitott kapcsolatok, vannak olyanok amikor a csajod láttára csinálod másikkal, igazából mindent lehet ami örömöt okoz, de a legfőbb dolog, hogy az igények megegyezzenek a párodéval.

Ha neki nem fér bele, hogy mással csókolózzál, neked meg még a szeretői viszony is belefér, akkor ott hosszú távon nagy bajok lesznek.

Én a feleségemmel már átéltem néhány dolgot, többest, kalandokat és a többi, de mindegyik együtt csináltuk és mi el tudjuk választani a testi élvezetet az érzelmektől, szóval nincs ezzel baj.

2017. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyet értek. Mi is voltunk már úgy együtt, hogy többen voltunk, s nem volt gáz, és féltékenykedés, és házasság után is meg tudjuk beszélni ezt. Viszont mivel ebben a szituban nem volt benne a párom, így nem érzem jó döntésnek elmondani, mert alapvetően vele csináltam volna, meg akár másik 2 lánnyal.
2017. máj. 19. 13:32
 16/26 anonim ***** válasza:
Mondd el neki és majd akkor derül ki mennyire jelentéktelen kapcsolatotok szempontjából.
2017. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én elég szabadelvű vagyok, alapvetően látom a fantáziát a nyitott kapcsolatban is, HA ez előre lefixált szabályok között zajlik.


Így inkább csak félrekúrás a háta mögött, amibe nem volt beleszólása és ezért nem érzem fairnek.

2017. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én kiakadnék, és véget vetnék a kapcsolatnak. Nem vagyok egy féltékeny típus, eljár párom éjszakánként haverokkal, de azt tudja, hogyha megcsal akkor azonnal vége mindennek. Mégha azonnal nem is, de egyszer úgyis mindig minden kiderül.
2017. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Lehet hogy pont ezek miatt a drasztikus fenyegetèsek miatt dönt úgy egy ffi hogy jobb hallgatni róla..
2017. máj. 19. 17:50
 20/26 anonim ***** válasza:
Eddig az Ő beleegyezésével és jelenlétében voltál együtt más nőkkel...most viszont nélküle. Miért nem beszéltetek meg egy újabb 3ast 4est 5öst akárhányast...és durr bele? Akkor nem lenne semmi gond...ha úgyis hozzá vagytok ehhez szokva. Így viszont nagyon gáz...
2017. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!