Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem, miért mindig a nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem, miért mindig a nős férfiak vesznek észre?

Figyelt kérdés

Mindig ők flörtölnek velem ,mindig ők találnak meg. Pedig nem öltözöm ribisen ,se kihívóan. Nem vagyok plázacica,egy tök átlagos nő vagyok,és még fiatal sem vagyok annyira 26éves vagyok.

Miért mindig ők találnak meg szerintetek? Bennem lehet a hiba ? Ennyire ronda lennék ,hogy csak ők vesznek észre?


2017. máj. 18. 15:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De,miért nem válnak el akkor?
2017. máj. 18. 15:42
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert valószínűleg nagyon szeretik a társukat, nagyon jól élnek együtt, közös családjuk van, életük, múltjuk jelenük, de a nők hajlamosak egy idő után egyáltalán nem foglalkozni a párjukkal-férjükkel úgy, ahogy azok szeretnék, úgyhogy képbe került a szerető, ku.. stb.
2017. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#9 15:38. Akkor kifejteném, hogy miért. 25 évesen, nem egy 26 éves viszonyrendszerében gondolkozom. Volt idősebb barátnőm is és abból vontam le pár konzekvenciát magamnak. Egy 26 éves nő sokszor jóval messzebb tervez, mint ameddig én ellátok az életemben egyáltalán. Egyszerűen rángatja a harangot a biológiai órája és olyan kívánságai vannak, amire én még nem érzem késznek magam, sem egzisztenciálisan, sem emocionálisan.

Hozzá teszem ezekkel semmi baj nincs az ég világon, lesz idő amikor minden vágyam lesz ezeket teljesíteni, de ez az idő nem ma van és nem is holnap lesz.

Ezeket én tudom és belátom magammal kapcsolatban, ezért nem is akarom lekötni a figyelmét egy ilyen nőnek.

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért nem válnak el kérdező, mert a megszokott langyos fos a biztos számukra.Felsorakoztatják az összes gyáva kifogást, ígéreteket, ami csak az eszükbe jut.Kevés Közülük az, aki őszintén bevallja, hogy csak jót akar pár alkalommal kufircolni.Rengeteg nő bedől(t)már a hülyeségeiknek.Ebből indulnak ki.Nem tudsz a kanosságukkal mit kezdeni azo kívül, hogy elküldöd őket, ahová valók, az asszony mellé.Ha elvette, akkor ne ugráljon másokra.
2017. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Engem, meg mióta nős vagyok állandóan betalálnak a fiatalabb lányok. :D
2017. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ronda lennél, nem flörtölgetnének.

26 évesen azért nem vagy még öreg. :D


De top kekelino, hogy rinyálsz, hogy "csak" a nős pasik nyomulnak rád, de itt meg nem ismerkednél nem nős emberekkel... :D

2017. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom h szép vagy-e v sem. Gondolom képet meg nem akarsz mutatni magadról, bár úgy könnyebb lenne. :)
2017. máj. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!