Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem, miért mindig a nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem, miért mindig a nős férfiak vesznek észre?

Figyelt kérdés

Mindig ők flörtölnek velem ,mindig ők találnak meg. Pedig nem öltözöm ribisen ,se kihívóan. Nem vagyok plázacica,egy tök átlagos nő vagyok,és még fiatal sem vagyok annyira 26éves vagyok.

Miért mindig ők találnak meg szerintetek? Bennem lehet a hiba ? Ennyire ronda lennék ,hogy csak ők vesznek észre?


2017. máj. 18. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ne törődj vele,nős ember is lehet boldog, csak a felesége meg ne tudja!:)
2017. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy a hiba az Ön készülékében van.
2017. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ne küldözgessetek privit,nem ismerkedem!
2017. máj. 18. 15:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Eddig egy értelmes válasz nem érkezett.

Én 25 vagyok nekem már sok lennél kérdező 30 felett pedig általában már nősek/komoly kapcsolatban van az emberek többsége.

Van az a kategória, amit túl magas várfalak vesznek körben és meg sem próbálom megmászni.

2017. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nem nős pasikat pont azért nem érdekled, mert "nem öltözöl ribisen, se kihívóan és tök átlagos csaj" vagy.
2017. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor öltözködjek ribisen?
2017. máj. 18. 15:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél magadnak fiatal, szingli srácot szerezni, magadat pedig bombanőnek érezni, hogy egy kis önbizalmad is legyen, akkor nosza rajta! :)
2017. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem erre gondoltam a "magas várfalak" alatt. Inkább legyél közvetlenebb a veled egykorúakkal, főleg akitől vársz is valamit. Ha nem is kezdeményezel nyíltan, de igyekezz fent tartani egy közvetlen hangnemet.
2017. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

# 4 érdekesen hasznos ez a válasz, hogy neked 25 évesen egy 26 éves nő már sok :)


Tényleg rémes ez a korkülönbség.

2017. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert a nős Férfiak hobbi szinten űzik(nék) a fiatalabb nőkkel való dugást.Otthon unalmas már az asszony, szex se kielégítő, kevés is Állítólag.Nekik ez jár Szerintük.Némi izgalmat próbálnak csempészni a hétköznapjaikba.Nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen fiatal, szingli nő, akit dugópajtinak néznek.A társkeresők is ezzel a típussal vannak tele.El kell hajtani őket a francba, ott a helyük.Na hogy ezért mennyire utálnak most engem...😃
2017. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!