Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vesznek a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek a férfiak használt bugyikat cipőket?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyen abberalt szexualis vagyaik/fantaziajuk van.

Hidd el senki sem erti miert, meg ok sem

2015. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az eléggé relatív, hogy mi aberrált és mi nem :)

nekem aztán 8, hogy mások mire indulnak be, láttam már fura dolgokat, nehéz meglepni.


egyébként nem hiszem, hogy egy ilyen szexuális beállítottságot meg lehet-e magyarázni. van és kész. vagy pedig éppen ez a divatos, fene tudja.

2015. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na azért ne általánosíts! Sok férfi sosem venne használt bugyit. Én személy szerint valami másért fizetnék sokat
2015. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 teljes mertekben igazat adok.

Mindenkinek mas es mas szamit abberaltnak, az egyszer biztos:)

Az sem lep meg ha azt mondom egy ferfi arra izgul fel hogy a nemi szerverol kuldozget kepeket ismeretlen lanyoknak, es a reakcioikra veri?

2015. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát sokan vesznek. Én meglepődtem, nem győzöm gyártani a bugyikat. Azt hittem csak pár embernek kell majd.

A képküldözgetes az egy dolog mert az ingyen van... De miért fizetnek használt bugyiért mikor ezért már egy fél aktust kaphatnak máshol. Érdekes most ez foglalkoztat szeretném megfejteni. Bár én örülök neki, s valahol izgi is másnak gyártani a bugyikat, de akkor is nagyon furcsa.

2015. okt. 17. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:

köszi 4-es :)

nem, az sem lep meg. csináltam már olyat, de persze nem kéretlenül küldtem képet, hanem "megrendelésre".

2015. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fétis. Ha egy használt bugyihoz érintem a farkam, akkor a tudat, hogy az egy nő puncijához simult, izgató. Azért sok beteg dolog van, de ez pont nem. Mennyiért adod a bugyikat? Én is vennék.
2015. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5500ért. Nem mondtam hogy beteges de érdekes. És az vajon miért van hogy az gyakori kérés hogy több napig hordjam? Az miért jobb? Mert ha pl masztizom benne meg egész nap rajtam van akkor anélkül is illatos.De ez is ilyen tipikus kérés.
2015. okt. 17. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:

És kérik gondolom, hogy pisizd is össze. :)

A férfiak imádják szagolni a nő legintimebb illatát. Ez ilyen. Én mondjuk a párom, szeretőm illatát szeretem így érezni, ha nincs mellettem. És ez jó. De idegen nőktől nem annyira érdekelne, pláne neten keresztül. Ha jobban bele gondol az ember, hány olyan szerencsétlen férfi lehet, aki azt szagolgatva veri, amit a netről vett, egy nőtől, aki igazából férfi. :) Na? Az lenne csak a gáz. :))

33F

2015. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye férfiak..
2015. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!