Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos férfiak miért vesznek részt ebben a megaláztatásban?

Figyelt kérdés

Internetes ismerkedésre, társkeresős ismerkedési formára gondolok.

Férfiak a nők lába előtt hevernek kismillió levéllel próbálkoznak. Választ úgysem kapnak.

A hercegnők csak dobálják ki a férfiak leveleit, válaszra sem méltatják a férfiakat, teljesen ember számba nem veszik.


Miért hagyják ezt a pasik. Nem érzitek hogy társkeresőn mennyire aláznak titeket a hercegnők?


2017. márc. 3. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez még mindig "jobb", mint a szemtől szembeni elutasítás...
2017. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Hm, érdekes, én nőként nem egészen így látom.

Ha válaszolok a levelekre, jó ha a fele visszaír még utána, egy-két napig mindenki lelkes, aztán felszívódik. Nagy a választék és ha jön egy olyan, aki jobban tetszik, már röppennek is tovább a következőre. Ezeken az oldalakon nem komoly kapcsolatot keresnek az emberek, hanem gyűjtik a skalpokat, tisztelet a kivételnek.

2017. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Mikor találkoztok ugyanolyan eséllyel fog elutasítani, ugyanis élőben derül ki minden
2017. márc. 3. 08:05
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


Eddig, akivel eljutottam személyes találkozóig, nem utasított vissza, ha kapcsolat nem is volt, szex mindig.

2017. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ők alázzák saját magukat.Én nem vagyok hercegnő,biztos ezért nem tapasztaltam,hogy eláasztanátok a levelekkel.Amikor a gyönyörűnek,kidobott melles,csucsorítős csajoknak írsz csak akkor ne csodálkozz h nem valaszol.Csak szórakozni járnak fel,Ti meg ők utánuk koslattok mint a kiskutyák.Lehet Igényeid is vannak gondolom csak nem méred fel a helyzeted.
2017. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem... ha akar valamit, majd ír ő :)
2017. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy jelzed egy nőnek, hogy akarsz valamit tőle, még nem megfalázkodás.

Akinek nincs nője csak várjon a csodára?

2017. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7. Ha visszautasít az nem az, de ami a neten megy az a fajta visszautasítás már nagyon is az.


Tudod van különbség visszautasítások között is.

2017. márc. 3. 10:05
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként nem érzem hogy ez megaláztatás lenne.

Rövid ideig voltam fenn társkereső oldalon. Amikor írtam levelet de nem jött válasz, vagy elutasítás jött, nem vettem magamra. Nem tetszettem az adott személynek, mi ebben a megalázó? Tisztában vagyok vele hogy nem én vagyok EnríkeIglésziasz.

Ugyanígy nők is írtak nekem, én is utasítottam vissza közülük.

A társkereső oldal ilyen, ha nem bírod elviselni ezt a jelenséget, ismerkedj máshol, máshogyan.

2017. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, azt, aki meg sem nyitja a leveledet, hagyni kell, mert élőben gyanúgy lekoptatna.

Aki megnyitja, és szba áll veled, az meg már egy jó pont, lehet, élőben elmentetek volna egymás mellett...


Viszont azért a pervezz levelekkel "csábító" férfiakat sem kell félteni, én lányként óránként három anál és tíz leszpsz ajánlatot biztosan kaptam.

Na, EZÉRT - is - dobáljuk ki egy idő után a leveleket.

2017. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!