Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj van a brémmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj van a brémmel?

Figyelt kérdés

A következőt észleltem a mai nap rajta, olyan mintha a szőr megperkelődött, leégett volna róla! Tegnap lefeküdtem a barátnőmmel. És a punci trutyija egy kicsit égette a kolbászom! Kicsit savas volt neki. De ilyet nem tapasztaltam még. Attól félek hogy megcsalt. Mert pénteken hazibuliba volt. És a szájánál volt egy kisebb herpesz is. De azt mondta hogy a belső lázátől volt mert pénteken éjszaka rosszul volt és úgy ment haza.

Most mit csináljak?



2017. máj. 7. 19:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kidobtam.

Meg csak sirni se sirt!

Azt mondta nala jobbat nem talalok. Es meg ma uj kapcsolatba kezdett facen kinn is van. Nekem meg egy ideig nem kell senki!

Voltam orvosnal is kaptam ra keszitmenyeket.

2017. máj. 8. 19:16
 22/22 anonim ***** válasza:

Nála csak jobbat találsz !!!

Tudom szenvedsz lelkileg testileg a búcsú ajándékától,de így legalább kiderült időben minden.

Kitartás .

Idő kell de rendbe jössz..

2017. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!