Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó orál titka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó orál titka?

Figyelt kérdés

A barátomnak hamarosan szülinapja lesz és megszeretném lepni egy jó orállal.

Az a helyzet ,hogy még szűz vagyok és szopni se szoptam. Nagyon örülnék ha valaki részletesebben leírne ezt és ,hogy hogyan hangolódjak erre,izgassam fel, stb.



2017. ápr. 24. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyere gyakorolj rajtam, hogy mire a pasidnak csinálod, addig már tökéletesen műveld a dolgot.
2017. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El foglak keseríteni, de a jo orál titka az, hogy rahangolódj a partneredre. Minden farok más és más, mind màst szeret, még akkor is, ha nem lennél kezdő, de most csinálnàd először a párodnak, akkor is az lenne a fontos, h figyelj rá, h mire mi a reakciója, kerdezgesd, hogy hogy szeretné, vagy hagyd, hogy ő vezessen, annak is biztosan örülni fog, pláne ha tudja h kezdő vagy.... amugy miközben ölelkeztek smaciztok lassan csúsztasd a kezed a farkara akár nadrágon keresztül is és simogasd pár percig, amikor érzed, h már "készen áll" vedd kézbe verd neki egy kicsit lassan finoman, majd lassan vedd a szàdba. Közbe nézz a szemébe, és figyelj a reakcióira. Előtte ha gondolod gyakorold vmin aminek kb farok vastagsága van, hogy hogy tartsd a szàd h nehogy fogazz véletlen.
2017. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lusta vagyok annyiszor leírni, inkább ezt javaslom: van egy 2011-es válaszom, azt olvasd el, és ostorral se fogod tudni elkergetni azt a szerencsés pasit.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


A 12-es válasz.

Azt is kérdezted, hogy mivel izgathatod fel előtte. A fiúkat általában a képzeletük, a látvány és a szavak tudják felizgatni már akkor, mielőtt hozzájuk érnél. Egészséges fiú teljesen felizgul, ha meglátja a testedet. Ha előtte szóbahozod, hogy mire számíthat, akkor az már szinte sok is. Van azonban egy dolog, ha a fiúd is kezdő, akkor gyakran megesik, hogy a nagy izgalomtól képtelen elengedni, és átadni magát az élvezetnek: nem áll föl a farka, vagy lelohad. Ne ijedjetek meg ettől, hanem türelemmel kezeljétek. Legfeljebb megismétlitek másnap, vagy egy óra múlva. Addig pl. viszonozhatja a meglepetést... :)

Ja, és még annyit, hogy az a sok jótanács, hogy ne fogazz, az hülyeség. Már miért harapnád meg?! Majd szól, ha véletlenül egy kicsit erősebben érsz hozzá, erre megkérheted. :)

2017. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak nagy gratula! Én inkább már nem írok semmit:-). Amit leírt ( korábban) is az doktori disszertáció a " hogyan orálozzont egy csaj" témában...

Annyit csak: ne légy görcsös, ne akarj mindent elsőre tudni, azért tanulni kell

2017. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Üvegtigrisben azt mondta Lali Oszinak, hogy palacsinta. Mivel te csaj vagy, ezért neked annyit mondok, hogy banán. Hámozd meg, és éld bele magad. A végén el is fogyaszthatod. :3 Komolyan mondom, mert nem minden pasi farka egyenes, valakié lefelé, másoké felfelé görbül, és van akié oldalra. Fogsz egy átlagos (kisebb) méretű banánt, és azon gyakorolhatsz.


Komolyra fordítva, annyira kell figyelj, hogy ne fogazd, mert ha érzékenyebb a makkja, akkor az nagyon fájdalmas lehet. Közben finoman beletúrhatsz az ujjaiddal a heréibe is, mert az képes megduplázni az élvezetet. Ha nincs nagyon hányingered attól, ha valamit mélyebben lenyomsz a torkodon, akkor megpróbálhatod a mély torkozást is. Valamint figyelj a pasi remegéseire, sóhajára, nyögéseire, az árulkodik arról, hogy mikor élvezi leginkább. Már a puszta lélegzetvétel is más akkor, ha nagyon élvezi, akkor sokkal mélyebben és nagyobb levegőt vesz.

2017. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!:)
2017. ápr. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!