Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, asszonyok a tanácsotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok a tanácsotokat kérem. Szabad-e ilyen ajánlatot tenni? S ha igen, úgy miképp tegyem?

Figyelt kérdés

Munkám során járom az országot. Egy közeli városban megismerkedtem Máriával. Csak beszélgettünk, némi flört. Egymás humorára vevők vagyunk mindketten. S szemmel láthatóan mindketten bejövünk egymásnak. Három alkalommal együtt ebédeltünk. Ha az Ő városába megyek, mindig előre odaszólok, és összefutunk.

A beszélgetések során beleláthattam kicsit az anyagi helyzetébe, ami nem rózsás.

A családi helyzetünkön nem akarunk változtatni, szeretők sem akarnánk lenni.

Mivel mindketten vonzódunk egymáshoz szívesen vennék valami testi kapcsolatot Máriával. Felajánlanám, hogy mondjuk ő csinál nekem sportmasszázst és én fizetek érte. Fordítva még jobb lenne, örömmel masszíroznám (okleveles talpmasszőr vagyok) mertnagyon tetszik és még fizetnék is érte :) De nem szeretném elijeszteni, megsérteni stb. Ennyire nem ismerem a női lelket. Érdeklődve várom a javaslataitokat. Lajos 54 Bp. Ffi.



2017. márc. 24. 06:14
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Amit kérdésként itt leírtál, elküldheted neki egy levélben, csak azt a sort hagyd ki, ami az anyagi helyzetére vonatkozik, és értelemszerűen változtasd egyes szám első-második személyre.

...valami testi kapcsolatot veled...te csinálj nekem sportmasszázst...örömmel masszíroználak.... nem szeretnélek megsérteni, elijeszteni... stb.

Szerintem teljesen korrekt, és átjön, hogy mit akarsz és mit nem.

2017. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik egy férfi, vonzódom hozzá, akkor biztos elutasítanék egy olyan ajánlatot, hogy masszázsért fizessen nekem. Vagy bármi másért. Amiért fizetnek, az egy üzleti tevékenység, én meg nem szeretem összekeverni az üzletet a barátsággal, vagy a vonzalommal.
2017. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal sertened meg a legkevesbe, ha elmondanad neki, hogy vonzodz hozza, fontos neked es szeretnel neki segiteni. Ha osszekevered a testiseget meg az anyagiakat az nem vezet jora.
2017. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!