Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan, miképp legyek vadabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miképp legyek vadabb szeretkezés közben? L

Figyelt kérdés
Párom preferálja a "keményebb" szexet, amit szeretnék is neki megadni. Eddig annyi tettem, hogy szanaszét karmoltam a hátát, véresre szívtam a nyakát, erősebben és gyorsabban kézimunkáztam, orálisan pedig mélyebbre engedtem, és igyekeztem minél erőteljesebben szívni neki. Ezek amúgy nagyon tetszettek neki, de szeretnék újat mutatni. Ötletek? Oldalak, videók is jöhetnek.

2017. jan. 2. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Fogd meg a kezét csókolózás vagy szex közben (érdemes akkor amikor szemben van) és húzd a nyakadba, hogy fojtogathasson kicsit...

Én erre nagyon beindulok és be tudok vadulni:D

2017. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Lökd le az ágyra, fogd le a karját, kösd össze a karját szopás közben, ülj az arca fölé és nyalasd ki magad, köpj az arcára/szájára, markolj a hajába elöl, irányítsd/fogd meg a fejét csók közben stb

22/L

2017. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Harapd meg a kukacát. ^^
2017. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Szadomazo-pofozd fel,rugdosd szét,taposd még tűsarkúban,korbacsold meg,vesszővel verd véresre,köpd le,hamuzz a szàjába és nyomd el a csikket rajta!
2017. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól hogy valaki preferálja a keményebb szexet nem azt jelenti hogy szereti azt is hogy konkrétan a szájába csuklázól egyet .. ez tiszta sztereotípia ..

Nekem a keményebb szex azt jelenti hogy kötözzön ki kezemet lábamat korbáccsal csapkodjon meg egyre erősebben, mondjon mocskosabb szavakat aztán engedjen el és had csináljak vele amit csak is akarok én húzzam a fa.mra keményen hogy a nyála is folyón a makkomra több szónak is száz a vége legyen megerőszakolós az egész szerepjáték . beteg lennék? mielőtt valaki kérdezné :D neem.

2017. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!