Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen nem vagyok jó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem vagyok jó a szexben, miért? 24/L

Figyelt kérdés

úgy érzem, én lelki beállítottságú vagyok, és mindaddig vagyok hihetetlenül szerelmes, amíg nem történik meg a dolog.. utána úgy érzem, hogy meg kell felelnem, meg hogy nem is kell ez nekem..amúgy vágyom rá, nem hiszem, hogy aszexuális lennék, de amikor odakerülünk, mégis úgy érzem, hogy inkább lenne vége, mert sokszor fáj is, meg mindig úgy érzem, hogy mindjárt bepisilek, és ez inkább kellemetlen, mint jó érzés.. Más nincs így ezzel?

Ráadásul még sosem sikerült elélveznem..Lehet emiatt sem élvezem? Pedig nagyon szeretem a barátom.. Lehet, hogy csak lelkileg, de nincs elég kémia?


2017. ápr. 21. 20:21
 1/7 Ramone ***** válasza:
46%

Ha azt mondom hogy nem illetek össze akkor lehet nem is mondok kivételesen hülyeséget

Te elmondásod alapján lelki beállítottságu vagy ő kevésbé hiszen neki a testisègek fontosabbak mint az hogy Te élvezd

Azért nem élvezed a szexet mert rosz partnerrel csinálod

2017. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kéne tovább menni a srácot, amikor érzed a pisilési ingert. Abból lesz az orgazmus. Engedd el magad, elvégre, ha már ágybabújsz valakivel, nyilván szereted és ő is téged. Akkor meg miért görcsölnél rá? Lehet kezdeni az elején egy hosszas erotikus masszázzsal is közös fürdő után, hogy ellazulj, a nyakadtól a kislábujjadig végigmasszírozni mindent. Vedd rá a partneredet. :D Aztán meglátod, sokkal másabb lesz az aktus. Lehetsz kezdeményező te is, aktív, játékos, nyitott, kísérletező, kommunikatív, szenvedélyes. Ehhez nem kell extra dolog, csak egy kis idő és a téma máshonnan való megközelítése.
2017. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a pároddal van csak a baj ... Nem tud kellőképpen felizgatni te pedig ideges vagy és nem tudsz ellazulni .. Ezért fáj, kellemetlen ha nem oldódik ez meg ajánlom hogy hagyd el mert ez a kapcsolat számodra nem jó ,beszélj vele hogy mi a bajod, problémád... (nem természetes hogy fáj a szex )
2017. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés megfogalmazása is arra enged következtetni, hogy magadat okolod, a te hibád, hogy nem vagy jó a szexben, ez nem helyes dolog.

Jellemző, hogy túlságosan meg akarsz felelni másoknak?

Az nem derült ki, hogy maszturbálni szoktál-e. Szerintem kezdj el gyakorolni és így megismered a tested, hogy pontosan mi izgat stb, így idővel el tudod magyarázni a pasidnak ezt. Nem kell szégyellni meg rávezetni, egy normális kapcsolatban simán lehet őszintén beszélni ezekről, ha nem mert szégyenbe hoz akkor ott nagy gond van az illetővel. Csak azért mondom mert a párom is így tanulta meg élvezni még régebben. 25f

2017. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy ilyen lányért...
2017. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szex előtt menj el pisilni, hátha akkor nem jönne elő a vizelési inger.


Az, hogy sokszor fáj, lehet attól van, hogy nem vagy eléggé felizgulva, ez pedig nem a te sarad, hanem a barátodé. Nyújtsátok el az előjátékot. Próbáljatok ki több pózt, lehet egy másik pózban jobban élveznéd.


25N

2018. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy mit érzel szex közben, ne aggódj miatta. Ha úgy érzed be fogsz pisilni, akkor ne fogd vissza magad, pisilj be nyugodtan. Vagy úgy lesz vagy nem. Ha annyira aggódsz miatta, akkor tegyél törölközőt magad alá. Engem baromira nem érdekelne az sem, ha összepisiled magad. 40F
2018. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!