Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés ha látod a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha látod a párodat más elégíti ki, ha többes szexben vesztek részt?

Figyelt kérdés
Engem ez a téma régóta izgat és lehetőleg értelmes válaszokat várnék.
2017. ápr. 20. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha kölcsönös megegyezéssel mentünk bele a többesbe, akkor boldog vagyok ha kielégülni látom. Élvezem, ha egy jó nőt jól megraknak és élvezi ezt. Figyelem, hogy a másik partner mit csinál másképp, jobban. Igyekszem tanulni belőle.
2017. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem tapasztaltam meg ezt az érzést, de nagyon kíváncsi vagyok rá. Érdekel, hogy milyen lehet, ha látom, más játszik az én barátnőmmel és élvezi azt, amit én is szoktam rajta. Különös érzés, hogy szeretem, ha más is látja meztelenül vagy flörtöl vele.

F29

2017. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amikor megbeszéltük barátommal a gruppent úgy voltam vele, hogy nem fog zavarni de amikor már ott voltunk, hogy láttam azt ahogy más lányt elégít ki és más lány elégíti ki nagyon zavart így többet nem próbáltuk a gruppent
2017. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa érzés, és ha nem vagy biztos a kapcsolatodban, akkor rosszul fog elsülni minden, mert belemagyarázol olyat is amit csak félre értettél.

Egyben jó nézni, ahogy a párod élvezkedik, hatalmas orgazmusok, élvezi az egészet.

Másrészt meg lehet kicsit furcsállod az egészet, amikor van néhány másodperc tisztaság a fejedben.

Nálunk nem volt még sok kaland, de egy emlékezetes volt, amiben minden volt a dugáson kívül, mi és egy másik pár. Az egyetlen bukkanója az volt, hogy a csaj nem volt valami izgalmas, a pasi meg sokkal jobban foglalkozott az én párommal, mint a sajátjával, láthatóan őt unta.

Ilyen felállással alapból kicsit féltékenyebb voltam, de emellett csodáltam páromat, hogy ennyire beleéli magát ez egészbe.


Visszatérve a kérdésedre, én hogyan láttam másik pasival:

Azt látod, hogy a párodat csókolják és simogatják a testét és ő mindezt engedi, ő is simogat és visszacsókol, a pasi robban és meg akarja kapni a párodat, míg a párod is azt akarja, hogy nekiadja ennek a pasinak a testét. Majd azt látod, hogy a pasi nekiesnek a puncijának, nyalja-falja, csókolgatja és párod robban és hatalmas orgazmusa van újra és újra, hatalmas nyögések, közben csókok, ujjazás és újból nyelvelés és megint az orgazmus. Azután azt látod, hogy párod szó nélkül rácsap a másik pasi farkára és úgy szopja mintha élete legjobb farka lenne, semmi nem téríti el, számára csak ez a farok létezik, majd megint a pasi esik a puncinak, és utána a párod vissza a farokra.

Feszül a helyzet, izzik a levegő és már-már arra számítasz, hogy a párod a pasi elé térdel hátulról az óriási szopás után és elkezd könyörögni neki, hogy dugja meg most rögtön és te csak néznél, hogy ilyen szexéhesnek még életedben nem láttad. Le vagy bénulva, a nagy magabiztosság már rég elszállt, újra kezdőnek érzed magad.


Ezt látod ott helyben! DE! Nem ez történik. Ez az az érzés, és ez az a meglátás amit az agyad elhitet veled amikor a két pucér testet látod magad előtt és emiatt sokan kiakadnak és megállítják a szexet. De nem ez történik! Amikor vége van, kitisztul a fejed, az egész lejár, rájössz, hogy annyira nem volt halál szexi az egész. Igen, láttad, hogy párod csókolózott, hogy kinyalták, hogy elsült, hogy szopott és ezeket felváltva csinálták, de annyira nem volt csodálatos mint a képzeletedben. Az orgazmus jó volt, izgató volt párodnak, hogy egy idegen pasi nyalta és emiatt könnyebben elment, habár semmi extra technika nem volt és izgalmas volt számára, hogy egy idegen pasinak fel tudta állítani ennyire a farkát és mivel tudta, hogy egyszeri alkalom, ezért mindent kipróbált a farkán amit csak el tudott képzelni. Nem azért, mert jobb farok, hanem mert új és egyszeri alkalom. Ezután talán az is eszedbe jut, hogy a párod már rég abbahagyta volna az egészet, de a pasi erőltette, ezért tovább csinálta, de már nem igazán élvezte a végét.

De a legvégén hozzád bújik és a te farkadat akarja, senki másét. A pasi jó volt előételnek, de akkor is veled akar szeretkezni, még akkor is ha már semmi újat nem tudsz nyújtani neki.


Én így láttam.

2017. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Undorító... A barátnőm az én barátnőm, másnak semmi köze hozzá.
2017. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ez bejött.
2017. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon kiakadnék, nem nagyon bírnám feldolgozni.
2017. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!