Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon mell tulajdonosoktól...

Szilikon mell tulajdonosoktól kérdezném, mennyire másabb érzés, a hétköznapokban, a szexben? A partneretek hogyan reagált rá az ágyban? Műtét útán mennyivel lehetett "kipróbálni"? Illetve mennyire szenvedés műtét útánni napokbann az élet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szep, szeretik.

Most van 10 eve, h megvan. Minden napos hatfajassal kuzdok, pedig jarok kondiba sulyokkal edzeni, mma-ra is. Ezek nagyon erositik a hatizmokat meg alapbol eros hatizmom volt elotte is.

5 ora alvas utan felkelek, mert faj a hatam.

N

2016. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem három éve van, műtét után egy hónappal már teljesen jól voltam, addig kellett óvatosnak lenni. Az első pár nap kellemetlen, fájdalomcsillapítóval jó, és napról napra mindig javul. De nem akkora valami, bármikor vállalnám újra, nekem megváltoztatta az életem. Sokáig éreztem még picinek, az agyamnak is át kellett állnia, mert eleinte sok mindenben ütköztem vele pedig C kosaras lett ,,csak" :) Most már teljesen sajátomnak érzem, a párom imádja, annyiban más a szex, hogy jól érzem magam, gátlások nélkül. 25/N
2016. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem sajnos kiszakadt a betét 2 év után. súlyos hegesedést okozott a kifolyt szilikon, végül ki kellett venni a betétet.

teljesen torz és heges most a bal mellem, próbáltam perelni mind a betét gyártóját, mind az orvost, de vesztettem mindkét alkalommal. A mellműtét háromszorosát vitte el pluszban az ügyvédi költség.

csak melltartóban szexelek..

nekem nem nagyon jött be a mellnagyobbítás. :(

2016. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!