Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veled előfordult már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled előfordult már, hogy valakivel volt részed orális szexben, viszont rendes szexben már nem? Hogyhogy? Őt melyik listába írnád akkor?

Figyelt kérdés

Van egy (elméleti) lista arról, hogy hány emberrel szexeltem az életemben. És van egy lista arról, hogy hány emberrel csókolóztam az életemben (ezen nyilván azok is rajta vannak, akikkel szex is volt).


Viszont most fordult elő az életben először velem, hogy valakivel volt részem orális szexben, viszont 100% hogy ennél több nem lesz majd köztünk.

Akkor őt melyik listába tennéd? Vagy a "szex-listában" számítson "fél" pontot? Mert azért csóknál mégis több volt.


2017. ápr. 20. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd be a kettő közé 😂😂😂
2017. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megvolt kategoriaba irom, mivel a testen belul (szajaban) elveztem el a csajnak.
2017. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a szexlistába tenném, mert végülis az orális szex is szex :D
2017. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Én ezt úgy mondom, hogy volt x emberrel szex és eggyel csak orális szex.
2017. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyikbe se. Nekem előbb volt "csak orál", mint ahogy elveszítettem a szüzességemet. Szüzen meg nem fogom a szex kategóriába tenni.... De csók se volt azzal az emberrel, úgyhogy ez tényleg külön kategória. :D
2017. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináld úgy az "elméleti" táblázatodat hogy: -csók -orál -punciba -anál -bi -többes
2017. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Akkor inkább úgy mondom majd tényleg, hogy X emberrel szex +1-gyel csak orál.


6:

A hat dologból amit felsoroltál az utolsó háromban esélyesen sosem fogok részt venni :D

2017. ápr. 21. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hová helyezni. Volt olyan csaj akivel csak orál volt, és volt 2 olyan lány akinek csak én csináltam és nem volt visszajáró. Szóval még lehetne árnyalni ezt a listát :)
2017. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!