Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most lenne az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most lenne az első alkalmam. Nektek milyen volt amikor először belétek "dugtak" egy péniszt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Félúton van az igazság szerintem. Mindkét félnek (vagy nem tudom, elvesztettem, hányan estetek egymásnak) igaza van egy biuonyos szinten szerintem, de jövök én most +1dik emberként és elmomdom az én véleményem.


Szertintem ez egy sokrétű, hosszas folyamat, meghozzá egy eléggé kényes szervvel kapcsolatban.

Nem jó az ha fáj, nem KELL fájnia, de FÁJHAT tobb okból is.

Nekem fájt, de ez persze semmit sem jelent. Szemely szerint az volt ennek az oka nálam, hogy elsiettem, mármint hagytam, hogy elsiessék. Nem voltam ellazulva, nem voltam eléggé tág. Fájt és azt hittem én csinálom rosszul. megbeszéltem vele es második alkalommal sokkal fimomabban slow and steady csinaltuk. Óriási különbség volt az, hohy kommunikáltunk és figyelt rá, hogy nem megy nekem ilyen könnyen a lazítás.


Amúgy az első is jó volt ha fájt is...

2017. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!