Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most lenne az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most lenne az első alkalmam. Nektek milyen volt amikor először belétek "dugtak" egy péniszt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

#5: Engem se kell sajnálnod és a másik válaszolónak is üzenem hogy nem vagyok "hirtelen b***szott"

Az első szex előtt egy tampon se ment fel, illetve ha a barátom 2 ujjal ujjazott az is fájt. Nagyon szűk voltam. Fel voltam izgulva rendesen és vágytam a dologra nagyon. A párom türelmes volt velem. A barátomnak nem kis mérettel van megáldva így szerintem normális ha fájt ahogy tágultam. Engem is látott utána nőgyógyász és nem volt semmilyen sérülésem. Azóta egyáltalán nem fáj.

Nem veszekedni szeretnék de nem kéne ismeretlenül ítélkezni.

(4es válaszoló voltam)

2017. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
* a barátom (bocsánat az elírásért)
2017. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

#10: Én hol írtam hogy a kérdezőnek is fájjon? Egy szóval nem írtam ilyet. Meg miért kérdőjelezed meg a nőgyógyászom szaktudását?

Nagyon beteg ember vagy. Keress fel egy pszichológust. Úristen...

2017. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
8%

#11 Hogy egy tampont sem ment fel, az nem ide kapcsolódik. A tamponnak nincs köze a szexhez, nem nedvesedsz közben, nem vagy felizgulva/ellazuva, nem készülsz rá. Persze, hogy nehezebben vagy egyáltalán nem megy fel.

A vagina egy szerv. Egy rendkívül izmos szerv. Nem mondok újat, ha emlékeztetlek titeket, ki tudunk hordani babákat és szinte ugyanugyan állapotba visszaáll. Talán azzal sem, ha nemi izgalom hatására tágul. Ha szűk vagy, azt elenti, hogy nem tágultál ki eléggé. Ez nem egy ötperces mutatvány. Valakinek órák kellenek, embere válogatja. De könyörgöm, ha fáj, a tested jelzi, hogy hahó, oké, értem, mit akarsz, rajta vagyok a dolgon, de még idő kell, mert nem tágultam ki eléggé.

Én sem szeretnék veszekedni, de nem akarom, hogy bárki azt higgye a szex természetes velejárója a fájdalom. Valakinek fáj és ezzel ki van/volt békülve, oké, aláírom. De ne mondja senki, hogy fáj és kész.

2017. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14: Én nem írtam olyat hogy az természetes ha fáj. Azt kérdezte a kérdező hogy milyen élmény volt az első szex. Én leírtam egyetlen egy mondatban hogy nekem fájt. Nem gondolom hogy ebből arra kell következtetni hogy mindenkinek fáj. Ez az én egyéni tapasztalatom... Szűk voltam, túléltem az első néhány alkalmat is ami kellemetlenebb volt, nem haltam bele.

Én ezen nem fogok itt vitatkozni. Jó éjt mindenkinek!


(Négyes és tizenenegyes voltam)

2017. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#13 Hurr-durr, tudsz ennél mélyebbre süllyedni? Mi a következő, belekötsz a helyesírásomba? Jelentesz? Üzit írsz? :D

Nem tudsz mit előrántani a seggedből, mindenki hülye, csak te nem vagy az. Húzd csak le a százalékomat, hol érdekel. Ha ez megnyugtatja a lelkecskéd és ettől jobban szunyókálsz este, tessék.

2017. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi van?? Én biztos nem írtam neked üzit és nem is jelentettelek. Őszintén mondom hogy nagyon fura vagy. További jó vitatkozást másik kérdés alatt is!
2017. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
Fájt. De túléltem.
2017. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem bírom tovább olvasni a barom elmebeteg hozzászólásait aki a szüzeket ez által akarja magára rávenni úgy van vele, hogy a szűzlányok ezeket olvasva azt mondják: "Hű ez aztán biztos érti a dolgát". Közben 1 nagy rakat baromságot hord össze... EMBEREK itt ülünk az internet előtt nem kell a jött menttel vitázni inkább itt hagyom mik a száraz tények ebbe már úgy sem tud mit belekötni :


Mások számára a tampon használata, vagy az ujjakkal történő ingerlés egyáltalán nem is sérti meg a szövetet. Történeti bizonyítékok szintén azt a nézetet erősítik, hogy a szűzhártya átszakítása vagy kinyújtása nem-szexuális, de megerőltető tevékenység során is lehetséges, (mint például lovaglás, torna, vagy tánc során) vagy egy közvetlen, a vaginális területet érintő trauma is okozhatja. Vannak olyan nők is, akiknek szűzhártya-szövetük olyannyira rugalmas, hogy behatolás során sem sérül.


Ha egy nő szűzhártyája megnyúlt vagy átszakadt, vérzést, fájdalmat tapasztalhat, ami általában rövid ideig tart. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem is mutatja a kellemetlenség-érzés „tüneteit”.



ERGO. Embere válogatja kinek mennyire fáj. Persze múlhat a párodon is, de lehet, hogy oda figyelő ügyes, kedves a párod és mégis fájni fog. Ennyi...

2017. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19: Teljesen korrekt a válaszod! A 84%-os válaszolóval együtt ezt próbáltuk mi is elmagyarázni saját tapasztalatból. Köszönjük! Ment a zöld!

Reméljük lenyugszik a nagyokos.

2017. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!