Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most lenne az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most lenne az első alkalmam. Nektek milyen volt amikor először belétek "dugtak" egy péniszt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit kellemetlen érzés (esetlegesen picit fájhat vagy vérezhet), mikor átszakad a szűzhártya, de nem vészes. Semmiképpen ne olyanra számíts, mint ami a romantikus filmekben van, mert nem lesz olyan. :) A legfontosabb, hogy nagyon legyél ellazulva, és legyél nagyon nedves.
2017. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
nagyon jó
2017. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon fájt még a második is.. De nem haltam bele :D azóta meg élvezem is, mindenképp hívd fel a barátod figyelmét rá, hogy legyen óvatos (:
2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon fájt ahogy tágultam, mert szűk voltam nagyon. Véreztem is. Nem valami kellemes élmény.

22N

2017. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Ha kellemetlen, fáj, vérzel, akkor ott NAGYON el van szúrva a dolog. Nem szabadna egyiknek sem történnie, ha tényleg fel vagy készülve fejben és testileg is. Ha kellemetlen, jelentheti, hogy nem tágulsz ki eléggé, a testednek még idő kell. Ha fáj, hagyd abba. Ha vérzel, dobd ki azt a parasztot, mert nem érdekled annyira,mint kéne. NEM normális, ha valaki vérzik. Ott baj van.

Csak azért belemenni a szexbe, mert "nem akarod váratni a másikat", úgy gondolod hogy "túl sok időbe/energiába kerülsz", vagy "úgyis mindenkinek fáj az első, ez a dolgok rendje", nagyon nagyon NAGYON rossz felfogás. A szex arról szól, hogy MINDKÉT ember EGYENLŐ MÉRTÉKBEN kielégüljön - fájdalom mentesen. Nem arról van szó, hogy a szexben nincsenek kínos dolgok, mindenki elronthat dolgokat, beszélgetni/irányítani kell közben és szólni, ha valami nem oké. Nem tűrni. Szólni. Nem várni, hogy elmúlik, majd jobb lesz, hanem szólni.


Arról meg szó se essék, hogy a szex nem a pénisz miatt szex. Szex lehet pénisz/behatolás nélkül is nagyon jó, teljes egész, kielégítő. Nem az a szex, hogy megujjaznak két percig, aztán beléd dugják misszionáriusba öt percre, aztán lihegve leszálljanak rólad.


Szörnyű volt elolvasni az előttem válaszolók írásait. Őszintén sajnállak titeket. Őszintén. Mind jobbat érdemeltetek volna ennél.

2017. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

#5: A szűzhártya elszakadása járhat vérzéssel. Ennek köze nincs ahhoz hogy milyen a férfi..

Annyi baromságot hordasz itt össze.

Képzeld fel voltam készülve, szerelmes voltam, nem tini koromban csináltam először, figyelt rám a párom mégis véreztem, és fájt..

Ne okoskodj ha közöd nincs a témához.

2017. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
#6 okoskodás helyett csapj fel egy biosz könyvet. A szűzhártya nem szakad, hanem nyúlik, ráadásul sosem tűnik el. Ha pedig valaki vérzik, akkor annak sérülés az oka. Ha vérzel, a tested nincs kellően felkészülve, mindegy, te mennyire képzeled magad szerelmesnek. Nem Normális, ha vérzel. Nem érdekel, mennyire hiszed magad okosnak, mert "nem tini korodban dugtak meg és szerelmes voltál".
2017. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Az elsőnek se szabad fájnia, ha a párod is oda figyel! De ezt már nagyon szépen letaglalta az előttem hozzászóló, ne hallgass a sok hirtelen b a sz o tt nőre/lánykára....
2017. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

#7: Te ott voltál ahol én?

De örülök hogy egy orvos van köztünk. Köszi a felvilágosítást az undorító hányingerkeltő stílusodban ;)

Érdekes.. Mikor erről beszéltem a nőgyógyászommal azt mondta normális hogy fájt ahogy tágultam és átszakadt a szűzhártya. De a Te véleményedre adok innentől, nem a nőgyógyászoméra. Ha majd tanács kéne esetleg fogamzásgátlás témakörben meg foglak keresni azzal is :)) köszönök mindent!

2017. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
#8 Tudod, minek tűnik ez az egész? Önnyugtatgatásnak. Hárítasz, kapálózol. Nem érdekel. Neked szar volt, de nehogy már a kérdezőnek is az legyen. Persze, te továbbra is bombázd a hülyeségeiddel, hogy normális, ha fáj. Majd a nőgyógyászod biztos puszid ad a pocidra és megsimizi a buksid. De annyit azért megsúgok, hogy míg a tágulás természetes, nem törvényszerű a fájdalom. A szexnek nem szabadna fájdalmasnak lennie.
2017. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!