Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első alkalmam lenne sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalmam lenne sráccal, óvszer nélkül mennyire kockázatos?

Figyelt kérdés

Partnerem féléve nem volt szexuális kapcsolatban senkivel, de mai nap megy el a biztonság kedvéért AIDS tesztet csinàltatni, jómagam meg technikailag szűz vagyok (családban nem volt AIDS-es). Ilyen esetben mennyire zàrható ki a fertőzés veszélye?


Illetve annyi lenne mèg a kérdésem hogy orális szex által màs betegséget partnerem elkaphat ha mindketten HIV negatívak vagyunk?



2017. jan. 9. 07:25
1 2
 1/13 Doctor Manhattan ***** válasza:
36%
Ok, ok, ez mind szép és jó, de mi van a terhességgel? Tudod, védekezés nélkül....
2017. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon. Az AIDS a gondoknak csak egy része.

Van sok más nemi betegség, a terhességről nem is beszélve.

2017. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

-nem zárható ki a fertőzés veszélye.

-orálisan is minden nemi betegség elkapható /nyálkahártya sérüléseken keresztül/.

2017. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hangsúlyozni: jómagam férfi vagyok
2017. jan. 9. 10:31
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért érdekes ,h a családban ne volt AIDS-es? Orálisan is el lehet kapni betegségeket.
2017. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Életemben 3 srácot dugtam meg, mindegyiküket óvszer nélkül.


Semmi bajom.



24/F

2017. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

14:34 úgy érted te nem tudsz róla, hogy valami bajod lenne. Egy csomó nemi betegség egyes embereknél akár hosszú ideig is tünetmentes.

Amúgy mit jelent az, hgoy technikailag szűz vagy? És az AIDS teszt értelemszerűen csak az AIDS-et szűri ki, bár érdekes számomra, hogy fél éve nem volt szexuális kapcsolata és most is jár AIDS tesztre, mert 2 hónappal később még oké, a lappangási idő maitt, de fél évvel később, ott már lehet valami ok a háttérben. És orállal is minden betegség elkapható.

2017. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

7:

Félévente járok szűrésre. Így értettem.

2017. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
#8: az addig szép és jó, viszont a szűrés nem fogja visszacsinálni a HIV-et.
2017. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9:

AKkor még jó, hogy nem kúrok össze-vissza mindenkivel óvszer nélkül.


Kb 20 lánnyal dugtam életemben, közülük kb 15-tel mindig kizárólag óvszerben.


De te az Aids-ről is úgy beszélsz, mintha én azt mondanám neked hogy holnap ne menj el otthonról egyáltalán, mert félő hogy elüt téged egy busz. Azért tudjuk már a határokat az ilyenektől való félelemben.

2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!