Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Peteérés napján/környékén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peteérés napján/környékén mennyire kockázatos egy babát nem kívánó párnak szeretkezni?

Figyelt kérdés
A ciklusom közepén vagyok, volt folyásom is, szerintem peteérésem van/lesz, de csak ma tudunk együtt lenni a párommal. Eddig mindig kerültük ezeket a napokat. Természetesen óvszert használnánk, de annyiszor olvastam már itt, hogy kiszakadt, stb. Alapból nagyon elővigyázatos vagyok ilyen téren, esemény utánit pedig nem tudok bevenni ha baj lenne.

2016. jún. 10. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A statisztikák arra valók, hogy amikor a Murphy törvény érvényesül, annál nagyobb legyen a meglepi....
2016. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, ilyenkor nagy az esély rá (főleg ha rá 1-2 napra lesz beérés), de óvszerrel nem lenne probléma. De ha ennyire zavar akkor tegyetek ellene. Pasi ne élvezzen beléd, előtte húzza ki, több menetezzetek és az első elsülés legyen kint, pettingnél, szóval ha véletlenül még elszakadna 2-3 menetnél, akkor is a legnagyobb adag sperma nem benned lesz.
2016. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Biztos velem van a baj, hogy orrba-szájba keféltem az előző 15 évben nőkkel, főleg óvszerrel védekezve és sosem ejtettem még senkit teherbe. Ha néhányezer szexuálisaktusom nem volt nőkkel összesen, akkor egy sem.


Mondok egy titkot. Az emberek mindig a kivételeket jegyzik meg és azokra figyelnek. "Jujj, valaki terhes lett az óvszer mellett is." - Ja, másik 100 ember meg nem. Ilyenek vagyunk emberek hogy az élet minden területén a kivételek keltik fel sajnos sokszor az érdeklődésünket és nem az átlagokra, általánosságokra koncentrálunk, amikor következtetéseket vonunk le.


(Igen, voltam már termékenységi vizsgálaton és minden rendben velem, köszönöm előre is az érdeklődést...)

31/F

2016. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm az utolsónak nagyon igaza van, a másodiknak pedig köszönöm a választ, hasznos volt.:D
2016. jún. 10. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Növelheted a biztonságot, ha óvszer mellett valamilyen spermicid készítményt használsz, pl. Phapramtex krém.
2016. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit 3-as írt, igaz. Evolúciós okokra vezethető vissza. A túlélés szempontjából ugyanis baromira nem fontos, ha valami a várt módon zajlik le. Semmi hasznunk nem származik abból, ha ilyen információkkal terheljük az agyunkat. Merőben más a helyzet azonban, ha váratlan fordulat következik be. Azt fontos (volt) megjegyezni, hiszen olyan információkat hordoz, amik szükségesek lehetnek a későbbiekben.
2016. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!