Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én először gumival akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én először gumival akarok szeretkezni, de szedek tablettát?

Figyelt kérdés

Szóval van barátom, lassan eljutunk a szexig, de én hiába szedek tablettát, nem akarok gumi nélkül vele lefeküdni.


Nincs vele gond, meg nem is leprás meg semmi :D De mégis nagyobb biztonságban érezném magam így elsőre.


Szerintetek mit szólna hozzá, vagy elfogadná ?



23 L


2016. ápr. 27. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan elmondod neki, hogy az elején gumival szeretnéd akkor egy normális férfi elfogadja. Én pasi vagyok, de ha megint lesz barátnőm és gyógyszert akar szedni, akkor is egy darabig használnék gumit. Azért ez bizalmi kérdés, hogy nem beteg, valamint ezzel kiadom a kezemből az irányítást, és elhiszem neki, hogy nem fog becsúsztatni egy babát akaratomon kívül. Ehhez meg idő kell, hogy kialakuljon.
2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején ez a logikus gondolkodás. Óvszer, aztán idővel elhagyni, ha szedsz tablettát. Ha ezt nem érti meg a barátod, az elég gáz lenne, és nem a te részedről.
2016. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán, hisz ki tudja mennyire komoly a dolog (nem sértés, hanem elővigyázatosság!!! :) ), nehogy összeszedj valamit! Nyugodtan kérj akár nemibetegségekre irányuló vér- és váladékvizsgálatot. A normális pasi ebben is belemegy(főleg ha már volt kapcsolata, orállal is össze lehet dolgokat szedni!), hisz sok betegséget a férfiak hordoznak csak, de nekünk nőnek gondot okoznak.
2016. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mit szólna hozzá, vagy elfogadná ?"


Véletlenül se beszéljétek meg előtte a dolgokat kedves 23 l.

2016. ápr. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!