Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én undorodom az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én undorodom az olyan ntől aki sok férfival volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki régebben tetszett s közelebb is kerűltünk de az olyan kiábránditó h nem egy ismerősömmel volt .. S ezek ut@n undorral töltene el akkár megpuszini is egy nőnek azért némi erkölcsi tartása legyen szerintem ti h vélekedtek ez ügyben ?

2017. ápr. 13. 20:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"És pont az a kettős mérce, hogy magát és a férfitársakat menőnek tartja, a nőket meg r¡bancnak, ha dugnak erre-arra. "


Ki tartja ezért menőnek a "férfitársakat"? :D Az égvilágon senki, magasról sz.runk rá! Ezt nem vagy képes felfogni, nekünk van egy elvárásunk felétek, és ha fejre álltok, akkor is maradni fog, és bizony "meg fogunk ítélni". És ennek aztán semmi köze ahhoz, hogy ti fordítva milyen elvárásokat támasztotok felénk. Úgy tűnik, nektek ez nem akkora gond. De miért akarod a saját szempontjaidat leerőszakolni más torkán?

2017. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Akarja a halál... de attól még jelen van a kettős mérce, max neked van fogalomzavarod, ha nem tudod értelmezni.

Nekem alap, mint az első kommentemben is írtam, hogy aki ez alapján ítéli meg a nőket, de magával szembem meg hatalom, azt nagy ívben elkerülöm, és ennyi...

2017. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
32: Nem, nincs jelen semmiféle kettős mérce. Csak te próbálsz összemosni kettő teljesen különböző, egymástól független dolgot. És ha valóban csak nagy ívben elkerülnéd, akkor most nem bizonygatnád az elméleted ennyire. Mert neked mégiscsak bajod van azzal, hogy valaki nem a te szád íze szerint ítéli meg a világot.
2017. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Jézus...

Kettős mérce = azonos dolognál más a megítélés a 2 nemre nézve (bizonyos személyeknél).

Ezt leírták (de talán még te is.)

De bizonygatod, hogy nincs. Ezzel még magadnak is ellent mondtál.

Én erőltetem másra az akaratom azzal, hogy leírtam, hogy VAN?

Mert kb ez történt.

Elkerülöm => Bocs... Nem kezdenék ilyennel, ha egyedülálló lennék, ez ezt jelentette.

2017. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34: Csakhogy te nem azonos dolgokról beszélsz, istenem! Ezt nem akarod megérteni... Pláne nem látom, magamnak hogy mondanék ellent. :D

A férfiak többségének van egy ilyen elvárásuk a barátnőik felé, ha te ezt tudatosan lesz.rod, akkor ne csodálkozz, hogy megítélnek érte. Amúgy nem értem, miért kell ezt a fölényeskedő szöveget elsütnöd minden hozzászólásodban. Mintha neked kerülgetni kéne a sorban álló ilyen véleményű tömegeket. Nem tűnt fel, hogy ez az a kérdés, ahogy UNDORODNAK az ilyen nőktől?

2017. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"A férfiak többségének van egy ilyen elvárásuk a barátnőik felé" => Akkor kifejtem. Ha az adott férfi maga se halmozta az élvezeteket, tehát van tartása, és nincs a múltja tele ilyen-olyan nőkkel, akiket itt-ott megdugott, akkor jogos elvárásról van szó.

Ha egy ex-Casanovával van dolgunk, akit előbb ismernek meg a nők a farka alapján, mint az arcáról, attól ez az elvárás irreális.

Csak azt kéne elvárni, amit ő is tud nyújtani.

(Viszont nem érdekel, rám konkrétan mi a megítélés, és azt hiszem, igenis megtehetem, hogy leszarjam vadidegen fa$zomjóskák elvárásait, mivel sose fogok velük találkozni, nem fogjuk egymás igényeit kielégíteni.

Én leírtam a véleményem, ezt szintén megtehetem, jogom van hozzá. Ha már te valahol így fogalmaztál :D)

2017. ápr. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy neked mi számít soknak? Egy 30 éves nő, ha mondjuk 10 férfival lefeküdt, az szerintem nem sok. Ha 20 évesen kezdte el a szexet, az évente egy pasi. Ennek ellenére sokan itt már húzkodják a szájukat, hogy jaj, de sok.

Viszont egyszer írt itt ki egy srác egy kérdést, hogy ő már 100 nővel lefeküdt, akkor kezdenénk-e vele tartós kapcsolatot. Hát, én nem. És még ő is bizonygatta, hogy ő milyen rendes, meg hűséges. Na, ja.

Szerintem férfinál és nőnél is elítélendő.

Ennek ellenére azért ha egy nő csinálja ugyanezt, mindenki jobban megszólja, szóval igenis jelen van a kettős mérce az egész társadalomban.

2017. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!