Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én undorodom az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én undorodom az olyan ntől aki sok férfival volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki régebben tetszett s közelebb is kerűltünk de az olyan kiábránditó h nem egy ismerősömmel volt .. S ezek ut@n undorral töltene el akkár megpuszini is egy nőnek azért némi erkölcsi tartása legyen szerintem ti h vélekedtek ez ügyben ?

2017. ápr. 13. 20:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem érdekel, hogy előttem hány pasival volt. Ha velem van, hozzám legyen hű. Természetesen ennek visszafelé is így kell működni, különben szart se ér a kapcsolat.
2017. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Jogos !


De a múltbeli viselkedésből felállaítható egy jövőbeli tendencia.

Nem állítottam hogy az ellenkező nemnél helyes vagy h helytelen a dolog de ahogy más a a két nem fizikailag s szellemileg úgy más megitélése is lesz.

S a kérdés pont olyan mentalitású nőről szól aki amolyan forróvérű manipulátor s egyik pasitól anygiakat kapott akivel járt s közbe nem is egy palival kavart ..

S pont elsőnek egy ilyen nőt fogtam ki .. Bár én pont nem a támogató voltam de volt kapcsolata s nem nagyon zavartatta magát vagy ilyesmi nekem azért dúrva.. Remélem azért nem sok nő ilyen. Vagy lehet elvolt hanyagolva de akkor mértnem szakít ?

2017. ápr. 18. 09:05
 23/37 A kérdező kommentje:

S nem feltétlen ítelem el de más besorolásba kerűl..

S az egyik illető nagyon jól fogalmazott a dologról hogy mire valók s ilyenek iskellenek biztos nemtehetrólah ilyen a vére ..

2017. ápr. 18. 09:10
 24/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erdekeljen,hogy kivel volt elotted..most veled van es kesz... biztos neked is van exed.
2017. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Én az ilyen kettős mércés, hímsoviniszta őskövületektől undorodom.

Nálam az ilyen pasas egyből bukó a hozzáállásával, szóval nem jutnánk el oda, hogy azt mondja, bocs, de nem, mert túl sok pasival voltál :D

Szerencsére akivel vagyok, ez nem zavarja.

(Amúgy a sok partner nem = a hűtlenséggel.)

2017. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

"Én az ilyen kettős mércés, hímsoviniszta őskövületektől undorodom. "


Hol a kettős mérce, fejtsd már ki!

2017. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

16-os is írta, 20-as is, "más a a két nem fizikailag s szellemileg úgy más megitélése is lesz. "

"egy nőnek azért némi erkölcsi tartása legyen szerintem" => Tehát EGY NŐNEK...


Te ezekből egyiket sem láttad?

2017. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
27: Hol van itt a kettős mérce? A férfiak túlnyomó többsége így gondolja, nem értem, miért ne lehetne meg minden joga hozzá. Azt ne rajtunk kérd már számon, hogy ti NŐK általában menőnek tartjátok azokat a pasikat, akik minden héten új partnerrel fekszenek össze!
2017. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, ami a 20-asnek, hogy persze a pasinak lehet, mi?

Amúgy meg nem lehet abból levonni messzemenő következtetést, hogy hány pasival volt előtted. Lehet, hogy akkor nem volt szüksége hosszútávú kapcsolatra, lehet, hogy rajta kívülálló okokból nem lett belőle több. Ez még nem jelenti azt, hogy nem tud hűséges lenni. Én ebből nem vonnék le messzemenő következtetést.

2017. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom menőnek... Csak nyilván akik jól néznek ki, kommunikatívak, azok több nővel tudnak szexelni/összejönni. És aki szűz, vagy kevés nővel volt, az általában szarul néz ki/nem kommunikatívak. Ok-okozat.... Nem a jobbra-balra ba$zás a menő.


És pont az a kettős mérce, hogy magát és a férfitársakat menőnek tartja, a nőket meg r¡bancnak, ha dugnak erre-arra.

Én meg azt mondom, ha ez nem kapcsolat mellett történik, hanem szingliként, akkor senki ne ítélkezzen...

2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!