Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma is megsértődött a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma is megsértődött a szexpartnerem. Folyton csak veszekszünk. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 hét után tegnap beszéltünk először normálisan végre. Kérdezte alvás előtt hogy ma leszek-e mert folytassuk a beszélgetést. Mondtam neki hogy rengeteget kell tanulnom mert csütörtökön nyelvvizsgázok de írok ha tudok. Erre 6kor írt ma estefele hogy köszöni hogy "írtam" neki mert hogy ő ráért volna egész nap beszélgetni, de ha nem akarom akkor nem erőlteti. Azóta elérhetetlen.

Komolyan felrobbanok. Holnap vizsgázom. Nem a szexről van kedvem ma csevegni. Így is ideges vagyok.

Bezzeg ha őt nem tudom elérni hetekig, mikor ki tudja kivel van az persze nem baj..

Kezd elegem lenni az egészből. Olyan ez már mint egy rossz kapcsolat vége. Állandóan veszekszünk.

Érdemes lenne befejezni vele? Vagy megint én keressem meg kérjek bocsánatot?

N


2017. ápr. 5. 19:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20: Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Nektek sok boldogságot :)

Már számtalanszor próbáltuk megbeszélni. Ez el lett rontva az elején már.. :/

2017. ápr. 5. 21:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha csak szex, lépj túl, semmi értelme folytatni.
2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ez nekem kapcsolatnak tűnik.

szexkapcsolat olyan, hogy ha éppen mind a kettőtöknek jó, akkor összejöttök 2 óra etye-petyére és mindenki megy a dolgára, nem pedig beszélgetés meg kisírom a válladon a bajaimat.

2017. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdés kiírása után megfeledkeztem az oldalról, annyi minden volt. Kaptam egy privit amiben kérdezte az egyik felhasználó hogy mi van azóta? Nincsen semmi, nem tartjuk a kapcsolatot, belefáradtam hogy lesz**rt teljesen, én zártam le végleg. Köszi a hasznos tanácsokat! Mindenkinek minden jót!
2017. máj. 1. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!