Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztaltabbaktól kérnék segítséget. Privátban leírnám a problémámat.


Itt csak nagyvonalakban annyit, hogy szeretem a páromat, de egy ideje nem kívánom vele a szexet. Élvezetesebb Számomra, ha magamhoz nyúlok, mint amikor együtt vagyunk. Tapasztalatlan és mivel keveset tudunk együtt lenni, nem megy az összecsiszolódás.


2017. febr. 8. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kell ide privát, ne raboljátok egymás idejét.

ez ilyen egyszerű.

2017. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy egyszerű idepötyögni egy ilyen választ, de szeretjük egymást. Hajlandó lennék tenni ezért a kapcsolatért, csak nem tudom, hogyan.
2017. febr. 8. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem épititek be a közös együttlétbe a magadhoz nyúlást is?

Illetve mutattad neki, mit és hogyan szeretsz?

39f

2017. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ird meg bátran priviben! hátha tudok vmit segiteni!
2017. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, és történt is némi változás. Viszont a következő együttlét újra kiábrándító volt. Amit nyilván nem közöltem vele ilyen formában, mert alapból stresszel, meg meg akar felelni. Csak több hetes kimaradások vannak szex terén, így elég nehéz megoldást találni.
2017. febr. 8. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a van a kutya elásva. Meg akar felelni, valszeg kényszeresen. Nehéz ügy, gyakran előfordul srácoknál. Bizony, néha a srácoknak sem megy a dugás.
2017. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!