Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma is megsértődött a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma is megsértődött a szexpartnerem. Folyton csak veszekszünk. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 hét után tegnap beszéltünk először normálisan végre. Kérdezte alvás előtt hogy ma leszek-e mert folytassuk a beszélgetést. Mondtam neki hogy rengeteget kell tanulnom mert csütörtökön nyelvvizsgázok de írok ha tudok. Erre 6kor írt ma estefele hogy köszöni hogy "írtam" neki mert hogy ő ráért volna egész nap beszélgetni, de ha nem akarom akkor nem erőlteti. Azóta elérhetetlen.

Komolyan felrobbanok. Holnap vizsgázom. Nem a szexről van kedvem ma csevegni. Így is ideges vagyok.

Bezzeg ha őt nem tudom elérni hetekig, mikor ki tudja kivel van az persze nem baj..

Kezd elegem lenni az egészből. Olyan ez már mint egy rossz kapcsolat vége. Állandóan veszekszünk.

Érdemes lenne befejezni vele? Vagy megint én keressem meg kérjek bocsánatot?

N


2017. ápr. 5. 19:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem itt te nagyon csúnyán félreérted a szexkapcsolat lényegét.


23/F

2017. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik partnert! Aki megértőbb a Te problémáid iránt is!

Ezt pasiként mondom!

2017. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mindig engem hibáztat. Én csak ma nem voltam elérhető mert nagyon fontos nekem a vizsga és tanultam. Őt meg ha nem lehet elérni annyit ír hogy dolga volt.. Csak tegnap már rendeződtek a dolgok erre ma is én vagyok a hibás. Annyira unom már...
2017. ápr. 5. 19:22
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Lépj túl rajta! Nem Ő az egyetlen pasi! Vagy annyira jó vele a szex, hogy pótolhatatlan lenne?
2017. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

De azt mondd már meg nekem, hogy egy szexkapcsolatba - ami csak és kizárólag a szexről szól, semmi másról - miért kell belevinned a magánéletedet? Semmi köze nincs hozzá, hogy mikor milyen dolgod van. Csevegni is minek kell olyan dolgokról, amik nem a szexhez kapcsolódnak? Aztán megcsodálkozol, hogy koppansz egy nagyot.


23/F

2017. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
Te beleszerettél. Minek mész bele szexkapcsolatba, ha nem bírod?
2017. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha BDSM és te vagy a sub alany.
2017. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Mert ha beszélünk akkor másról is szoktunk, nem csak a szexről. Igaziból mindenről. Munka, suli, család, egyéb dolgok. Van hogy fél napokat beszélgetünk végig.
2017. ápr. 5. 19:28
 9/24 anonim ***** válasza:

2 hét után tegnap beszéltetek normálisan? És milyen gyakran szexeltek?

Én tutira keresnék egy másik pasit!

2017. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Akkor el kellene döntened, hogy mit akarsz. Mert így most nagyon úgy tűnik, hogy fogalmad sincs még arról sem, hogy mit érzel iránta. Ha szexkapcsolatot akarsz, akkor az csak a szexről szóljon, ne egymás lelki világáról. Ha barátságot akarsz, akkor mehet a lelkizés, de akkor nincs szex. Ha pedig párkapcsolatot akarsz, akkor pedig tisztáznod kellene vele ezt. Semmi rendszer nincs a részedről, minden van mindennel és semminek sincs meg a maga helye.


23/F

2017. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!