Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma is megsértődött a szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma is megsértődött a szexpartnerem. Folyton csak veszekszünk. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 hét után tegnap beszéltünk először normálisan végre. Kérdezte alvás előtt hogy ma leszek-e mert folytassuk a beszélgetést. Mondtam neki hogy rengeteget kell tanulnom mert csütörtökön nyelvvizsgázok de írok ha tudok. Erre 6kor írt ma estefele hogy köszöni hogy "írtam" neki mert hogy ő ráért volna egész nap beszélgetni, de ha nem akarom akkor nem erőlteti. Azóta elérhetetlen.

Komolyan felrobbanok. Holnap vizsgázom. Nem a szexről van kedvem ma csevegni. Így is ideges vagyok.

Bezzeg ha őt nem tudom elérni hetekig, mikor ki tudja kivel van az persze nem baj..

Kezd elegem lenni az egészből. Olyan ez már mint egy rossz kapcsolat vége. Állandóan veszekszünk.

Érdemes lenne befejezni vele? Vagy megint én keressem meg kérjek bocsánatot?

N


2017. ápr. 5. 19:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Tudom.. igazatok van. Egy régi barátságból indult ez nekünk. Mindent tudunk egymásról emiatt.

Én nem vagyok szerelmes, szerintem ő sem. Csak a szex jó így egymással, meg mellette jóban vagyunk. Az is a baj hogy elég keveset tudunk találkozni, és emiatt megy a vita sokszor.

2017. ápr. 5. 19:36
 12/24 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérni ?

Mégis kitől ?

Miért ?

A szexpartnernek nem az a lényege jön kielégít elmegy és haza megy ?

2017. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
De igen kérdező, te szerelmes vagy.
2017. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, ez nem szexpartner, hanem több, valamelyik részről.
2017. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Voltam már szerelmes, és tudom milyen érzés az. Most egyáltalán nem érzem hogy az lennék. Semmilyen érzésem nincs iránta. Csak el tudom dönteni...

Viszont valószínűleg azzal rontottuk el hogy mindent egymással beszélünk meg. De ő az utóbbi időben megváltozott. Már hetek óta érzem hogy ennek nincs így értelme már. Csak tegnap is elmondta rengetegszer hogy akarja tovább a dolgot. De már félek mit mondok vagy mit csinálok mert mindig megsértődik.. Belefáradtam az egészbe. Már nem okoz örömöt ez az egész.

2017. ápr. 5. 19:52
 16/24 anonim ***** válasza:

Az #5 és #10 választ tudom csak megerősíteni

Szerintem itt veled van a gond

Ez úgy működött volna hogy ha csak a szex miatt veszitek fel egymással a kapcsolatot nem világi dolgokról...

23/F

2017. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

De mi a szex előtt is évekig jóban voltunk. Hogy nem lehet ez felfogni?

Így alakult ez van.

2017. ápr. 5. 20:22
 18/24 anonim ***** válasza:
akkor is fontos, és nem akarod elveszíteni.
2017. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát bzd meg akkor keress alkalmikat vagy rövid összejárásokat és ne nyávogj itt hogy életképtelenek vagytok
2017. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha szexkapcsolatról van szó akkor nem érthető a veszekedések, ha csak ez kapcsolat nem csak szexuális alapú valamelyik oldalról, és az elmondás alapján inkább a partnerednél lehet ez több. Ezt mindenképp tisztázni kell mind magaddal mind vele, hisz a napi kapcsolattartás idővel egy erősebb köteléket hozhat létre, jelenlegi kapcsolatom is igy alakult, mi meg tudtuk beszélni, és mivel mindkettőnél kialakultak a mély érzelmek, így azóta boldog kapcsolatban vagyunk. Viszont ha neked nem több mint szex és ezt nem tudja kezelni a partner akkor sajnos be kell fejezni végleg
2017. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!