Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás engedéllyel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás engedéllyel?

Figyelt kérdés

26 éve vagyok férjnél.10 éve hallgattam férjemtől őt izgatná ha szexelnék mással. Éveken keresztül nem volt a válaszom, míg fél éve igent mondtam . Legyen! Megtettem. Most meg ő haragszik.?? Jogosan szerintetek ??

45 éves Nő.



2017. márc. 31. 14:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekek vannak, tekintve az időt amit együtt vagytok, gondolom nagyok. Ő taszított ebbe bele, most meg Ő az aki dozzog? Szerintem éld az életed...



Biztos vagyok benne hogy neked is rosszúl esik az ahogyan viselkedik veled, de ami történt NEM a te hibád... 45 éves vagy, még 15-20 évig szexelhetsz, ha Ő nem akar a saját faxsága miatt, jogosan keresed a beteljesülést máshol.

2017. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Igaz,hogy ő vett rá. de én is bele egyeztem.és hazudnék ha azt mondanám nem jött be a friss élmény .

De a felháborodása hisztije nem jogos !!!

Én a házasságom tenném rendbe inkább , nem nélküle kalandozgatnék.

2017. márc. 31. 15:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve NO szex? Azért ez durva. De most mit akar? Most vagy váljon el, vagy keféljen ő is valakivel. De ez így már neked sem jó érzelmileg. Pedig becsülendő, hogy így tetted és nem úgy mint rengeteg mai kapcsolatban: titokban.
2017. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed kőhülye, erre tényleg nem tudok mást mondani :DD
2017. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem jogos.

Ha jó volt egészségedre!:)

2017. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

12:

Ezt mar nem fogod rendbe tenni mert elb*sztad.

Ő kért rá de te voltál az aki megtetted.

2017. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Alex C .


Igen én tettem meg ez igaz, de nem egy kettő hetes beszélgetésre bólintottam rá.

Hanem egy 10 éves témára .amit már reggeli közben is bedobott.

Na erről ennyit.

Talán felnő és megbeszéljük. !!



Köszönöm szépen a véleményeteket.

2017. márc. 31. 19:04
 18/22 anonim ***** válasza:
93%
Akárhogy is, ha nekem mondaná 10 éve, hogy dugjak mással, akkor sem tenném meg, mert egy kapcsolatba, házasságba ez nem fér bele még akkor sem ha a másik mondja. Tisztelem és szeretem a férjem. Talán csak tesztelni akart téged. Én nem tudnék a a férjem szemébe nézni ezek után, és fordított esetben ugyan úgy viselkednék ahogy a férjed. Talán inkább azon kellett volna gondolkodni, hogy a saját kapcsolatotokat hogyan lehetne feldobni, hogy megint legyen szex, hogyan lehetne megint egy kis tüzet belevinni...
2017. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló :)

Nem tudhatod mi lenne a reakciód egy ilyen kérdésre, nyaggatásra :)

A szexualitásunk addig a bizonyos napig rendben volt :)

És hidd el nem tesztelt..

Eljött velem a találkára .

Előtte segített az előkészületekben.fürdő , öltözés .

2017. ápr. 1. 12:22
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem jogos!!!

Nem értem a pasit! Ő segít öltözni stb, majd megsértődik? És még beszélni sem akar róla? És semmi szex? Tudja egyáltalán, hogy mit akar?

Olyan gyerekesen viselkedik, miközben Te még mindig kitartasz mellette! Nagyon nem komplett az ürge!

2017. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!