Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta ezt? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Csak nekem nem oké ez így?

Figyelt kérdés
Új helyre költöztem egy pár hete, van egy nálam olyan 14 évvel idősebb pasi szomszédom, Látszólag egyedülálló, nem láttam vele senkit. összebarátkoztunk, látszott, hogy bejövök neki, és ő is bejön nekem. Gondoltam végre találtam valakit akivel kialakíthatok egy laza szexkapcsolatot. Ugy-e a korkülönbség miatt komolyabba nem mennék bele, viszont szexuálisan nagyon vonz. Áthívott egyik este, hogy igyunk meg valamit. Én átmentem, jól alakult minden, megcsókolt, de még beszélgettünk, aztán kimentem a mosdóba. Itt van a baj, sminkcuccok meg melltartó is volt ott. Rá is kérdeztem, és akkor bevalotta, hogy barátnője van. Én persze mondtam, hogy nekem ez így nem oké. Még ő volt kiakadva. Szerintetek normális ez így? Én nem érzem annak..Mit csináljak most? Miért nem lehet normális, egyedülálló pasit találni egy laza szexkapcsolatra?

2017. márc. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom. És szerinted miért nem lehet normális, egyedülálló csajt találni, egy laza szexkapcsolatra?
2017. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a normális pasik már kapcsolatban vannak és nem csalják meg a párjukat.


A többiekből lehet szemezgetni...

2017. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Most mondanám azt, hogy ez hülyeség, és itt vagyok pl én is, aki normális, cseppet sem ronda, és én is szexkapcsolatot szeretnék. De ez senkit sem érdekel. :D


A kérdést meg nem értem. Hogyhogy miért csinálta? Mert meg akarta csalni a barátnőjét. Rengetegen teszik ezt.

2017. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért csinálta? Mert látta hogy bejössz neki, és akart egyet (vagy többet) kamatyolni, amikor a barátnő nincs ott. Sajnos a pasik többségénél nem számít hogy van barátnőjük.
2017. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3


Igazad van, elfelejtettem odaírni, hogy tisztelet a kivételnek. Csak, hogy őket meg, hogy megtalálja valaki, szerencse is kell ;)

2017. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Aztan hirtelen mitol szallt meg a szentlelek, hogy ilyen erkolcsos lettel? :"D
2017. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!