Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm nekem nem csinálja végig a másik srácnak meg végig csinálta?

Figyelt kérdés
Barátnőm előttem csak egy fiúval volt úgy, hogy leszopta, de nem voltak együtt, egy padon csinálta. Mélytorkozott is mert a srác nyomta a fejét es erőltette (el is hányta magát) Emiatt a rossz élmény miatt nekem 4 hónapot kellett várnom, hogy leszopjon. Eddig kétszer csinálta de önmagától (én nem erőltettem semmit). Azt mondja nem fogja mindig csinálni. Inkább csak verni szokta (10-15 masodpercekig veszi a szajaba) Szóval az lenne a kérdésem, hogy annak a srácnak akivel együtt se volt es nem is szerette miért csinálta végig, nekem meg miert nem aki a barátja es szeret?
2017. jan. 23. 22:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked a rossz élmény miatt nem csinálja szivesen. Mikor a másik srácnak csinálta akkor még nem volt rossz élménye.
2017. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert naiv volt a gyerek meg egy köcsög
2017. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
Hat valakinek bunhodnie kell.
2017. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségből, kíváncsiságból kipróbálta, de mivel rossz vége lett megundorodott tőle.

És hogyne csinálta volna végig, amikor a srác erősen rányomta a fejét. Ilyen (s főleg első) élmény után kevesen csinálják szívesen. Legyél vele türelmes, ne hozd fel neki a másikat.

2017. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kérdésedben a válasz. Mért rossz élménye volt. Illetve a másik srácnak azért csinálta mert akkor még nem történt vele meg hogy csak úgy ledugták a torkán.. 23 L
2017. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Első, igazad van, de az a baj, hogy emiatt én kevesebbnek érzem magam, pedig tudom, hogy szeret és velem akar lenni.

Egyébként mikor a másik srácnak csinálta mondta hogy már az elején rossz volt, de mégis végig csinálta. Mikor erre rakereztem azt mondta hogy erre nem tud jo választ adni.

2017. jan. 23. 22:33
 7/36 mantis religiosa ***** válasza:
65%
Agyald meg rendesen azt a köcsögöt, aki miatt ez van. Aztán ha a cipóra vert képét megmutatod barátnődnek, lehet hálából mégis megteszi Neked! :-)
2017. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a srác mondta neki hogy ne csak verje mert akkor hamar elmegy, aztán elkezdte csinálni és a srác meg megfogta a fejét és hát ja...
2017. jan. 23. 22:36
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem haragudott meg rá a barátnőm, szerintem azt hitte hogy ha leszopja akkor összejön vele. De mostmeg azt mondja hogy nem hiszi hogy összejött volna vele. Nem tudok rajta kiigazodni.
2017. jan. 23. 22:39
 10/36 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni hogy ha elég türelmes vagyok akkor van rá esély hogy megszereti?
2017. jan. 23. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!