Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm nekem nem csinálja végig a másik srácnak meg végig csinálta?

Figyelt kérdés
Barátnőm előttem csak egy fiúval volt úgy, hogy leszopta, de nem voltak együtt, egy padon csinálta. Mélytorkozott is mert a srác nyomta a fejét es erőltette (el is hányta magát) Emiatt a rossz élmény miatt nekem 4 hónapot kellett várnom, hogy leszopjon. Eddig kétszer csinálta de önmagától (én nem erőltettem semmit). Azt mondja nem fogja mindig csinálni. Inkább csak verni szokta (10-15 masodpercekig veszi a szajaba) Szóval az lenne a kérdésem, hogy annak a srácnak akivel együtt se volt es nem is szerette miért csinálta végig, nekem meg miert nem aki a barátja es szeret?
2017. jan. 23. 22:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Gondolom nem akarta megsérteni a srácot azzal hogy otthagyja mikor már elkezdte és a srác meg is kérte rá. Az első élmény mindenben fontos és ha rossz akkor nem könnyű rávenni magunkat hogy újra megtegyük arra meg még nehezebb hogy élvezzük is :/

Ezért mondják azoknak az embereknek akiknek még nem volt szexuális élménye hogy válogassák meg hogy kivel csinálják mert ha rossz élmény lesz akkor így járnak mint a barátnòd hogy egy jó darabig elmegy a kedvük a dologtól és nehéz lesz visszahozni...

De persze meglehet vele szerettetni csak ehhez megfelelő partner kell :)

2017. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11%
Ne legyél ennyire türelmes. Te nem ugyanaz az ember vagy, aki ezt tette vele. Nem érdemled meg, hogy így bánjon veled. Addig ne vedd komolyan ezt a kapcsolatot, amíg nem teszi meg érted.
2017. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A következőket tenném. Elégítsd ki minden alkalommal orálisan.Azaz nyald ki.. Minden alkalom után mond el, mennyire szeretsz így örömöt okozni neki. De soha ne várj viszonzást, sőt ha csak kicsit is közelít a hasad felé, húzd fel magadhoz, hogy nem akarod. Nem számít, hogy nem is akarta ne engedd a fejét a közelébe sem. Egy idő után lelkiismeret furdalása lesz és bosszantani fogja, hogy nem engeded a közelébe. Nem könnyű, de a fordított pszichológia be fog válni.. Csak idő és türelem kérdése.
2017. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Mit csináljak, hogy szerettessem meg vele?

Utolsónak mondom, hogy szerelmes vagyok belé és nem akarom elveszíteni. A szopással is úgy voltam, hogy sose fogja megcsinálni és megcsinálta. Szerintem csak idő kérdése es nekem is végig fogja csinálni.

2017. jan. 23. 22:53
 15/36 A kérdező kommentje:
Az előző az utolsó előttinek szolt
2017. jan. 23. 22:54
 16/36 A kérdező kommentje:
Kiverni se engedjem?
2017. jan. 23. 22:55
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
De azt nyugodtan.. Amit tiltasz egy idő után azt szeretné majd a legjobban. A lelkiismeretre hatni aljas dolog, de célra vezető.
2017. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már csak egy kis idő amúgy. Ha már elkezdte párszor csinálni akkor már elég közel vagy és sok mindent elértél így is szerintem :D
2017. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Az számít valamit hogy ritkán engedi hogy kinyaljam? nem bánja ha nem csinálom neki, viszont igen csak látszik rajta, hogy élvezi mikor csinálom neki. Meg miután leszop nem engedi hogy kinyaljam.
2017. jan. 23. 22:59
 20/36 A kérdező kommentje:
#18-nak. Köszi, ez most jól jött. :D
2017. jan. 23. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!